Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyi pia kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi pia kell ahhoz, hogy ledobjátok a gátlásokat?

Figyelt kérdés
Én pl nagyon szeretek sörözni, és kb tudom mennyi kell ahhoz, hogy ne legyenek gátlásaim. Persze nem viszem túlzásba. Nektek mi az a mennyiség, amikor mondjuk megcsókolnál valakit, amit józanul nem biztos, hogy megtennél? Lehet hülyén fogalmaztam...😀 19/F

2017. júl. 20. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Én pl. ritkán iszom. De ha becsípek, akkor nagyon vigyorgós leszek, de nem gátlástalan. Teljesen berúgva sosem voltam, sőt néha buliba én viszem autóval a barátnőim és akkor nem iszom alkoholt egyáltalán.
2017. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én ilyeneket nem csinálok,nem vagyok ribi....
2017. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akikkel azt csinálsz amit akarsz...
2017. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó: sajnos vannak.
2017. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ha iszok nyílván a gátlások leomlanak, de (!) még sosem ittam annyit, hogy ne tudjam kb mit csinálok, sosem vesztettem el az eszem. Amiket csináltam részegen, azokat azért, mert józanon is valahol foglalkoztatott a gondolat, de nem volt elég merszem hozzá, piával viszont igen. Sok pasi azt hiszi, hogy ha leitat akkor majd megadom magam. Pl mikor buliban vagyok akkor is próbálnak itatni, azt hiszik majd lesz valami, pedig nálam nem így van. Aki józanon nem tetszik, az részegen se fog.
2017. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mire eljutnék a gátlástalanság szintjére,a gyomrom csődöt mond.
2017. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Soha életemben nem ittam annyit és nektek sem ajánlom. Fő a mértékletesség! :)
2017. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell ahhoz pia.
2017. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem fogyasztok alkoholt. Adott esetben pedig nem pia kéne ahhoz,hogy levetkőzzem a gátlásaimat,hanem egy olyan férfi aki ebben segít..aki mellett önmagam lehet,feloldódhatok,elfogad.


19/L

2017. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lehetek*
2017. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!