Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány bevállalósabb lesz ha iszik picit?

Figyelt kérdés

Akár egy kapcsolatban is gondolok erre.. lehet csak nekem van rossz tapasztalatom, vagy csak én fogtam ki eddig önbizalomhiányos lányokat, de több esetben is előfordult már, hogy az aktuális barátnőm sokkal "kívánósabban" és bátran viselkedett, ha ivott picit.. amúgy pedig nekem kellett unszolgatnom, hogy merje elengedni magát a szexben és adja át magát az élvezetnek.

Azért nem érzem ezt a dolgot, mert én alkohol nélkül jobbnak érzem a szexet, mert ha iszom akkor tompulnak az érzékeim, és nem tudok úgy koncentrálni sem.. viszont pia nélkül sincs önbizalomhiányom, vagy ilyesmi.



2017. júl. 19. 18:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

8, és szerinted ennek mi az oka? Neveltetés? Társadalmi normák? vagy valami egészen más?


Gyakorlatban ugye nem beszélnek az emberek szexről konkrétan, csak szűkebb körben.. de ott is inkább csak utalnak erre arra. De nem értem miért van ez.. Persze ezt elfogadom, legyen.

De az, hogy egy kapcsolatban valami a saját párja felé képtelen megnyílni.. azért ez nem fér a fejembe.

És nem vitázni szeretnék, vagy hasonló, csak nem értem hogy az általam ismert emberek miért olyanok amilyenek.

2017. júl. 19. 19:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Neveltetés, társadalmi normák, illetve az ember saját személyisége.

Kb. ugyanaz, mint vannak emberek, akik sokkal nyitottabbak alapból, mások meg nehezen nyílnak meg mások felé.

2017. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is kicsit gátlásos vagyok, nekem minden közrejátszik. Neveltetés, társadalmi elvárások és alapból zárkózott a természetem is. Főleg az ismertség elején. Meg ez a másik személytől is függ. Általában az emberekkel máshogy viselkedem, pl van akinek a társaságában tök gátlástalan vagyok, sokat beszélek, de van akinek a társaságában előadom az úrinőt és csendes vagyok. De ha iszom akkor leomlanak a falak, amik eddig csak fantáziák voltak azok megvalósulnak. Nem feltétlen szex terén értem hanem bármi másban is. Ráírok arra aki tetszik, elmondok valakinek valamit amit eddig nem mertem stb.
2017. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja meg persze az alkohol nem mindenkiből váltja ki ugyanazt. Van aki ha iszik akkor magába fordul és sírdogál, van aki őszintébb lesz, van aki merészebb, gátlástalanabb stb.

Nem mindenkiből hozza ki ugyanazt a pia.

2017. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó sok jó válasz, értelmes felvetés volt itt.
2018. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
az..
2018. júl. 31. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!