Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány bevállalósabb lesz ha iszik picit?

Figyelt kérdés

Akár egy kapcsolatban is gondolok erre.. lehet csak nekem van rossz tapasztalatom, vagy csak én fogtam ki eddig önbizalomhiányos lányokat, de több esetben is előfordult már, hogy az aktuális barátnőm sokkal "kívánósabban" és bátran viselkedett, ha ivott picit.. amúgy pedig nekem kellett unszolgatnom, hogy merje elengedni magát a szexben és adja át magát az élvezetnek.

Azért nem érzem ezt a dolgot, mert én alkohol nélkül jobbnak érzem a szexet, mert ha iszom akkor tompulnak az érzékeim, és nem tudok úgy koncentrálni sem.. viszont pia nélkül sincs önbizalomhiányom, vagy ilyesmi.



2017. júl. 19. 18:54
1 2
 1/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Az alkohol oldja a gátlásokat. Mi az hogy miért?
2017. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az alkohol oldja a gátlásokat és ellazít általában :)
2017. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Persze, az addig rendben van. De miért gátlásos egy lány ha rendszeresen szexelünk vagy kapcsolatban vagyunk?

Saját magával szemben vannak gátlásai?

Hiszen ha nem bízna bennem.. nyilván nem feküdne le velem, vagy nem lennénk együtt.

2017. júl. 19. 19:01
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Gátlások le omolnak

Bár ezért kell tudni mértékkel inni és Tudni Nem-et Mondani. Egy Nő ihat alkohokt , de csek úgy hogy Nő maradjon.

23 N

2017. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a nőkre igaz, hanem a férfiakra is.

Az alkohol feloldja a gátlásokat, ami által olyan dolgokat tesznek meg szexuális téren, amire egyébként vágytak, csak bármilyen oknál fogva nem merték bevállalni, felvállalni, mert gátlásaik voltak.

2017. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csesztetés nélkül: Ez alapműveltség. Az alkohol kis mértékben is oldja a gátlásokat rontja a koncentrációt és csökkenti a nemi vágyat. Viszont ez utóbbi nem annyira jelentős hacsak nem vagy ittas.
2017. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem értem ezeket a válaszokat..

Legalábbis, nekem nincsenek gátlásaim a szexben, amit szeretnék kipróbálni azt a partnerem tudtára adom akkor is ha nem iszom alkoholt.


Persze, hogy alapműveltség. és nálam alapszabály, hogy ha iszok akkor nincs szex, mert eltompulok tőle.


Ezért is nem értem, hogy miért találkozom a fordítottjával.

2017. júl. 19. 19:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Legalábbis, nekem nincsenek gátlásaim a szexben, amit szeretnék kipróbálni azt a partnerem tudtára adom akkor is ha nem iszom alkoholt. "

Sajnálom, hogy nem érted, de akkor elmagyarázom.

Nem mindenki ilyen bevállalós alapból, mint te. És aki nem olyan mint te, annak is vannak vágyai, de nem meri őket megvalósítani, ellenben ha alkohol hatására feloldódnak a gátlások, akkor megteszi. Ez ennyire egyszerű.

2017. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is gátlásos lány vagyok.

Egyszer becsíptem és ne tudd meg miket csináltam. Nem vagyok rá büszke.

Azóta nem iszok.

2017. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Bevállalós, vidám, kedves csajszí írhat ;).27F
2017. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!