Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha egy lány perverz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány perverz?

Figyelt kérdés

Sosem volt titok,nem is tudnám leplezni,hogy elég perverz vagyok.(Persze mindenkinek mást jelent a szó)Viszont sokak számára ez elég visszataszító,undorító,és néhányan még orvoshoz is elküldtek.Félreértés ne essék, "egészségesen" vagyok perverz,nem túlzottan!:D

Számotokra is elítélendő?


2017. júl. 19. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha jól kezeled...és nem egy céges megbeszélésen rukkolsz elő egy-egy perverz mondatoddal, nincs azzal semmi baj!


Én is ilyen vagyok ;)

2017. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát ha velem dug, akkor legyen perverz. Viszont akkor másokkal ne.

Ha nem velem dug, akkor le**arom milyen lány.

2017. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

sokan ezt hiszik, mert vágynak egy kis fenekelésre :D


most had ne mondjam a pelenak fétises, animal szexes beszélgető partnereim mire is vágytak...

beszélgettem jó pár tényleg durva perverzióval rendelkező lánnyal és fiúval :D

amióta a BDSM-el foglalkozom azóta szintén találkoztam pár elég perverz egyénnel


szóval elég sok lehetőség van ilyen téren...

egy kis fenekelés nem tartozik még abba nálam :D


24F

2017. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem bár ha nem részletezed úgy elég nehéz megítélni. Mellesleg szubjektív a dolog. Van ami az egyinek okés, a másik meg nem is tudná elképzelni hogy a szexben az adott dolog "lehetséges".
2017. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Ramone ***** válasza:
46%
Szeretlek
2017. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem hogy annyira perverz vagy, amennyire hiszed magad.
2017. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Inkább nagyon előnyös legalábbis számomra
2017. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem magával a perverzséggel van baj. Hanem a társadalom annyira eltorzult, hogy ha egy lány mutatja ki nyíltan ezt, akkor egyből arra gondol a másik, hogy biztosan egy nagy k**va lehet, ha már ilyen bátran beszél róla, vagy akármi. Számomra akkor lesz egy lány/nő vonzó, ha a személyisége rendben van, de legalább egy pici utalást tegyen rá néha, hogy őt is foglalkoztatja az a bizonyos dolog az életben, és ne az a prűdség sugározzon belőle.
2017. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Valóban talán jobb lett volna,ha konkretizálok kicsit:D

Igazából nem tudom hogy nem lehetek annyira perverz,mint amennyire hiszem magam,mivel mindenkinek mást jelent ez a szó...Na mindegy.

Viszont visszakanyarodva vannak valaki számára érdekes fétiseim,perverzióim (?),nem is tudom minek nevezzem őket...Csak néhányban vagyok teljesen biztos,melyeknek inkább ,,hivatalos" nevét írnám: mazochizmus, biasztofília, aszfixiofília.Azért kételkedem a többiben,hiszen az újdonság érzése nem mindig lesz jelen.Remélem értitek,és már mindenki számára világosabb:)

2017. júl. 19. 12:37
 10/17 anonim ***** válasza:

Reszemrol csak elony, mivel nekem is van sok fetisem. Ugy vagyok vele hogy ezek a dolgok csak a haloszobaba tartoznak, masnak semmi koze hozza. Ha epp olyan partnerem van aki ezekre nem vevo, hat istenem akkor ez vab, nem eroltetem.

Szoval ne masok velemenyevel torodj, foleg ne itt, hanem elvezd ki a dolgokat.

Csak azert ne fulladj meg! :D

28F

2017. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!