Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha egy lány perverz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány perverz?

Figyelt kérdés

Sosem volt titok,nem is tudnám leplezni,hogy elég perverz vagyok.(Persze mindenkinek mást jelent a szó)Viszont sokak számára ez elég visszataszító,undorító,és néhányan még orvoshoz is elküldtek.Félreértés ne essék, "egészségesen" vagyok perverz,nem túlzottan!:D

Számotokra is elítélendő?


2017. júl. 19. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Számomra érdekesek lennének, és érdekelne a többi, nem megnevezett perverziod is!
2017. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem. Én szeretném... ;)

F.

2017. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:))

Viszont az üzenetekért azt hiszem elnézést kell kérjek,mivel azt a konkrétan 30-at,amit egy nap leforgása alatt kaptam,csak most olvastam el.Igen,tisztában vagyok vele,hogy az én hibám,de nem említettem,hogy van barátom,szeretőt pedig nem tartok.Így igazából nem fogok válaszolgatni az üzenetkre,még csak barátkozás szempontjából sem,hiszen óckodom az itteni ismerledéstől és amúgy is unfair,bizonyos szempontból.

Viszont köszönöm az "érdeklődést" :D

Ja,és a várva várt kérdésre a válasz: 19 vagyok:D

2017. júl. 19. 14:55
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Ódzkodsz, nem pedig óckodsz. Bocsánat, de nyelvtannáci vagyok.
2017. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak nyugodtan,köszi a kijavítást:D
2017. júl. 19. 17:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem gond, kíváncsi lennék, hogy ez miben hogyan nyilvánul meg.
2017. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem flórafiliám van. (Növényekre gerjedek)
2017. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!