Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakihez nagyon vonzódunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakihez nagyon vonzódunk, akkor mennyi az esélye, hogy ezt érzi és viszonozza is?

Figyelt kérdés
Egy kollégám annyira izgatja a fantáziámat, hogy néha szó szerint még a nézésétől is remeg a lábam. Állandóan rá gondolok, senkit nem akartam még ennyire. Ha volt valakivel hasonló, az viszonzásra talált?
2017. júl. 17. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Te komolyan azt hiszed úgy kell jelet adni egy férfinak, hogy távolról terpesztesz neki? Ha észre is veszi legfeljebb k...nak fog nézni.


Ha legközelebb egy összejövetelen messzebb ül, szemezz inkább vele, vagy véletlenül libbenj oda a közelébe és kezdj beszélgetésbe egy ott ülő kolléganővel, és ha van egy érdekes téma, fordulj oda hozzá és kérd ki az ő véleményét is. Közben mosolyogj szépen... Ezer dolog van, a lényeg hogy ütköző felületet kell nyitni, hogy beszélő-köszönő viszonyba kerüljetek. Nem kell szerelmet vallani, csak esélyt adni a kommunikációra. Utána ha érdekled, kezdeményezni fog.

2017. júl. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a fiúk nem éreznék semmit az irántuk táplált érzelmekből.
2017. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kolléga?

Nem jó ötlet munkatárssal kezdeni, de te tudod...

2017. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez érzelmi intelligenciától függ. Amúgy mennyire ismeritek egymást? Mennyit bedzélgettek? Hamarabb észreveheti ha beszélgetés közben a hangleejtésed, testtartásod, és egyéb elsősorban akaratlan jelek ezt tükrözik. Vagy szerintem pl. tök szexi ha a nő beszélgetés közben mintegy "véletlenül" végigsimít a kezemen. Én elég félénk férfi vagyok, de ez számomra is egyértelműen jelezte hogy nem kell megállnom a beszélgetésnél.:D Persze ritka az ilyen közvetlen csaj. Légy hozzá kedves, de ne mesterkélten mert az taszító. Mondjuk ha tipikus kőkemény alfahím, te meg ilyen "bocsánat hogy élek" csaj vagy akkor kevés rá az esély hogy bejössz neki. Persze attól nem kizárt egy numera, mert ilyenek a férfiak. Remélem segítettem.
2017. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket :)

Beszélő viszonyban vagyunk egyébként

2017. júl. 18. 21:49
 16/16 anonim ***** válasza:

A szoknyában terpesztés jó technika, ha nem a hasánál fogva kivánod megfogni.

Nővelheted sikered, ha legközelebb bugyi nélkül terpesztesz (ügyelj rá, más ne lássa kiflidet)

A másik parasztvakító kukac-csali (bugyi fehér), ha szoknában előrehajolsz egy ürüggyel (elejtesz valami)

Legyél kicsit távol a pasítól, hogy legeltetni tudja a szemét.

Hívd el strandra, ott elcsavarhatod diónyi agyát a bájaiddal.

2017. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!