Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyenek az ágyban az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az ágyban az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabbak, többet tudnak nyújtani?
2017. júl. 17. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem akarok ön reklámozni, de magamból kiindulva én igen, de ez nem minden idősebbre mondható el amúgy, úgyhogy nem lehet általánosítani.
2017. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
23%
Max a heréik nyújtanak többet mert lógnak bokáig. A legtöbb idős pasi szar az ágyban. Én több fiatal és idős pasivasl is dugtam már és hát a fiatal bikák odavágtak rendesen az öregek meg bénáztak fel se állt a cerkájuk. =)
2017. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Hmm pont ezért izgatja az én fantáziámat is... hogy egy idősebb férfi mit tudna kezdeni a testemmel és, hogy én mit tudnék kihozni az övéből...ohhh.
2017. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 LazyJones ***** válasza:
Én legtöbbször passzív és álmos. Erősen kétlem, hogy a szexuális kultúráltság, az odafigyelés és/vagy az empátia egyenes kapcsolatban lenne az életkorral.
2017. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Is-is.egy idősebb férfi tud nagyon jó is lenni és minden igényemet ki tudja elégíteni,de tud nagyon rossz is lenni
2017. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Most, azért azt is meg kell nézni a kérdező mennyire gondolt idősebbre , mert én az 1-es vagyok és 30-as éveim végében vagyok, így egy 20 éveshez képest idősebb vagyok, de nem idős! Csúcson vagyok :)
2017. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
45+osra gondoltam.
2017. júl. 17. 20:30
 8/19 anonim ***** válasza:
Arról nem tudok még magam nevében nyilatkozni kell még pár év :)
2017. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Izgat a gondolat, hogy kipróbáljam egy idősebb férfival.


Lenne rá egy jelölt, még úgy is, ha csak egy alkalomra kellenék neki...

Lehet másképp nyúlna a testemhez mint egy fiatalabb.

2017. júl. 17. 20:37
 10/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2017. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!