Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok ha kiderülnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha kiderülnie új párotokról hogy fitymaszűkület van de élt már nemi életet tehát így is működik neki?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 11:50
1 2
 1/11 Loketion ***** válasza:
háát.. mindenre van megoldás... ha meg nagyon zavarja vagy fáj neki, orvos! Nem gondolom, hogy ez visszatartó indok lenne egy párkapcsolat kezdéséhez..
2017. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezném tőle,hogy hogyha tudja,hogy ilyen baja van,akkor miért nem ment még el orvoshoz vele.

Természetesen nem kizáró ok,amúgy.

2017. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elküldeném orvoshoz. Fertőtanya :/
2017. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. És ha nem büdös, nem nedvedzik?
2017. júl. 17. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor is egészségtelen. Menjen orvoshoz a birka
2017. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen fokú a szűkület?Lankadtan, visszamegy a fityma?
2017. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. Lankadtan sem .de ettől még kádba tudom áztatni mosni
2017. júl. 17. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szar ügy kedves kérdező,. ha még lankadtan se megy le. Akkor mosni se tudod rendesen , hiába mondod itt.

A saját érdekedben menj orvoshoz, ne itt a csajoktól kérdezősködj. Nem olyan vészes azt meg műteni.Egy sérvműtét lehet hogy rosszabb , de az is szinte már egy semmiség. A gerinc műtétről meg ne is beszéljünk mennyivel veszélyesebb , rosszabb.

2017. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen csináltattam meg saját elhatározásból. Reggel megműtöttek, délután jöttem haza. 2 hét múlva már lehetett használni ;)
2017. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lankadt állapotban sem megy,akkor az már "abszolút fitymaszűkület",mindenképpen orvosolni kell a saját érdekedben.
2017. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!