Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha fityma szűkületem van, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fityma szűkületem van, de kitudom verni, akkor az szexben okozhat majd problémát?

Figyelt kérdés
Minimálisan van csak, igazából teljesen hátra tudom húzni a bőrt, csak vöröslik a péniszem és egy kicsit kellemetlen a szoritás, pici fájdalommal jár.

2017. márc. 13. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
1%
Én is ki tudom verni, és ki is verném egy lány előtt, akár fizetnék is érte. Nem is kéne hozzám se érnie, csak nézné. Akár rendszeresen is lehetne, de nem találok erre senkit Debrecen környékén.
2017. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha simán ki tudod verni, és nem fáj olyankor, nem lehet vele nagy probléma. Merev állapotban is hátra tudod húzni a bőrt vagy csak lankadtan? Mióta tapasztalod ezt?
2017. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1: takarodj már, nem kell minden kérdéshez kiírnod az aberráltságodat!
2017. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkületre van egy hatékony gyógymód. 100%-os gyógyulást hoz kellemetlen mellékhatások nélkül. Naponta annyit masztizz amennyit csak bírsz és minnél tovább tartson. A sok húzgálástól elmúlik a fitymaszűkület. (Saját tapasztalat.)
2017. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen súlyos. Lehet, hogy igaz amit a 4-es írt, de elképzelhető, hogy csak műtéttel. Nem vészes, egy fél órás kis történés a műtét maga. Utána 1-2 hét lábadozás. Néhány hónap után óvatosan mehet a maszti megint. Ha már rendesen tudod csinálni, nem érzel kellemetlenséget, akkor jöhet a csaj.


Ha nem megy hátra a bőr, akkor hiába leszel a csajban, nem azt fogod érezni, mint maszturbálásnál. Ugyanis a lánynál az ingerel, ahogy dörzsölődik a makk a hüvelyhez.


Szerintem keress meg egy urológust, segít. Semmi félnivalód nincs.

2017. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miert lenne par honap mulva a maszti??
2017. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!