Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hozzám, miért mindig az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám, miért mindig az idősebb pasik vonzódnak?

Figyelt kérdés
Sose volt még fiatal pasim. Én 26 éves vagyok. Mindig az ilyen 40-50 közötti férfiak írnak,bókolnak. Ez nagyon gáz? Miért lehet ez?
2017. júl. 16. 17:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A korombeliek abszolult nem izgatnak,mindet gyerekesnek tartom. Ezt nem panaszkodásképp írtam ki,csak nem értem az okot.

Nem is tartom gondnak,hogy ők vonzódnak hozzám,közöttük is van jó pasi,meg nekik van biztos állásuk ,lakás,stb...

Ja és nem vagyok ráncos ,se öreg mindenki a nőket is beleértve 16-18 évesnek néznek.

2017. júl. 16. 20:50
 12/15 A kérdező kommentje:
JA és könnyen kapható se vagyok..
2017. júl. 16. 20:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Az nem baj! Ha már nem vagy elutasító, az épp elég kezdésnek ;-)
2017. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36 vagyok ha gondolod
2017. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tehát a lóvés idősebb pasikhoz vonzódsz. Hogy is nevezik ezt a típust? :)
2017. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!