Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzódnak hozzám az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak hozzám az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés

21 vagyok, alacsony és kislányos. Azt mondják jó alakom van, még szép arcom. De szerintem legfeljebb aranyos vagyok.

Kb 16-17nek nézek ki.

Ha sminkelek akkor 19 legfeljebb.


Fiatalabbaknak is tetszem, de azt vettem észre hogy általában az idősebbeknek tetszem.

40 év folottiek.

Egy 63 éves is oda van értem. :D

Volt olyan 51 éves pasi aki azért akart fizetni, hogy egyáltalán randizgassak vele. /Tudom később többet akart volna, de természetesen visszautasitottam az ajánlatát.


Megóvni való, védtelen kislányt látnak bennem? Vagy mi?


2017. máj. 17. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
A saját lányuk lehetnél:D perverzek:D
2017. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad.
2017. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőből vagy. Ennyi. Mi a kérdés?
2017. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vén szottyadt fütyik szeretik a friss és hamvas husikat.
2017. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miből tudod, hogy a 63 éves oda van érted?
2017. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Küldhetnél egy képet amin legfeljebb aranyos vagy! Nyugi legfeljebb 23 vagyok. Látatlanba csak azt lehet mondani amit te is írtál, a vén szivarokat vonzzák a kislányos, szép arcú lányok. Fiatal vagy, élettel teli, ártatlan, ezek már a nekik elérhető nőkből hiányoznak.
2017. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Aki 20 évesen a tinilányokat szereti,az 50 évesen is jó eséllyel azokat fogja szeretni:d


Én meleg fiú vagyok,de sosem értettem mi a vonzó egy tini lányban szexuálisan.

Azok még olyan éretlenek.

A milfek,35-45 közötti dögös háziasszonyok sokkal vonzóbbak,szerintem..

2017. máj. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Te inkabb bisex vagy mint homar.
2017. máj. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert öregszenek és nincs kellő önkritikájuk.Ezzel szeretnék az örök fiatalságot biztosítani maguk számára(tévesen).Az idő múlása senkit sem kímél, de ezt képtelenek felfogni.Szent meggyőződésük, hogy 50-60 évesen is megérdemlik a 20 éves nőket.Nem akarják meglátni a különbséget saját maguk és a fiatalok között.Csak a mának élnek, szarnak arra, hogy mi lehet 10 év múlva.Iszonyat önteltek.

Pont most olvastam az oldalon egy 48 éves válaszát egy kérdésre, amiben kifejezte azon vágyát, hogy még nincs gyereke, de már nagyon szeretne egyet jóval fiatal nőtől.No comment.

2017. máj. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is sokszor tetszem az idősebb férfiaknak és én sem igazán értem az okát.
2017. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!