Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzódnak hozzám az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak hozzám az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés

21 vagyok, alacsony és kislányos. Azt mondják jó alakom van, még szép arcom. De szerintem legfeljebb aranyos vagyok.

Kb 16-17nek nézek ki.

Ha sminkelek akkor 19 legfeljebb.


Fiatalabbaknak is tetszem, de azt vettem észre hogy általában az idősebbeknek tetszem.

40 év folottiek.

Egy 63 éves is oda van értem. :D

Volt olyan 51 éves pasi aki azért akart fizetni, hogy egyáltalán randizgassak vele. /Tudom később többet akart volna, de természetesen visszautasitottam az ajánlatát.


Megóvni való, védtelen kislányt látnak bennem? Vagy mi?


2017. máj. 17. 22:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 40-50-60 éves fickók is volta tinik meg 20 évesek.

Aki akkor tetszett az most is tetszik. :)

Főleg hogy 16-24 közt a legtutibbak a csajok, hamvas bőr, feszes cicik, hibátlan baba arc.

NA szerinted miért tetszel nekik? Hamvas ártatlan friss husinak néz mind. Jó, hogy tetszel.

Az, hogy be is próbálkoznak, az csak azt mutatja, hogy merészebbek, mint mások. Nincs ebben semmi érhetetlen.

2017. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert az idősebbek tudják, hogy milyen a jó nő. Szerintem azt látják benned.
2017. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Oh, kérdező... mintha én írtam volna ki a kérdést!

Igazi okát én sem értem, elég bizarr :)

2017. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az 51 éves és 63 éves pedofil. :D (igen, felnőttkorban 30 év korkülönbségnél már affélének számít, szó még nincs rá, ha jól tudom)


Én babaarcú 28 vagyok, az is öreg neked? :D

2017. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Írj
2017. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!