Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket miért zavar ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket miért zavar ez?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk levegőnek néznek titeket. Egy olyan lány ,akit átvertetek. Milrt fáj az nektek ,ha rátok se nézünk?
2017. júl. 14. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Már megint egy általánosító bullshit a gyakorikerdeseken, aminek nincs semmi alapja és értelme...

Te valami nárcisztikus lány lehetsz akit átvert valaki, és szeretné semmibe venni, de azért közben fórumozik róla. Csak nem eltaláltam?

2017. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 ne aggódj ,semmibe veszem
2017. júl. 14. 15:02
 3/13 Ramone ***** válasza:
Pont lesz*rom hogy ki néz levegőnek... Akinél ilyen státuszba vagyok az meg még úgy se érdekel :) ez a 14 éveseknél szokás max
2017. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jön be a csaj....mert ahogy írtad "átvert" akkor engem tuti nem zavarna, túl sokat gondolsz magadról hogy általánosítasz.
2017. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De zavarja látom rajta
2017. júl. 14. 15:05
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem inkább téged zavar mert ahogy elnézem te túl sokat is foglalkozol vele, ha valaki nem érdekel arról nem kérdezgetsz.
2017. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet megbanta amit tett... erre nem gondoltal?!
2017. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Beniy ***** válasza:

Többieknek igaza van. Ha állítólag "levegőnek nézed", akkor honnan tudod/miből veszed észre, hogy ez zavarja? :D Magyarul valamennyire csak foglalkozol vele.

Ettől függetlenül abban is lehet valami, amit az utolsó mondott.

2017. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Nem nézed levegőnek.

2. Én hasonló helyzetben örülök neki, kisebb a lelkiismeret-furdalás, ha úgy látom, hogy nem foglalkozik velem. Bár igyekszem elkerülni azt, hogy bárki megharagudjon rám.

2017. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet azért zavarja mert nem akart megbántani, de te személyiségedből kifolyólag esélyt sem adsz arra neki hogy kimagyarázza magát.Hisz levegőnek nézed.
2017. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!