Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akiknek nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek nem volt ilyen soha: Zavar hogy sosem lesztek az életben sem szűz lánnyal, sem 18 év alatti lánnyal?

Figyelt kérdés

Férfiak akiknek nem volt ilyen soha: Zavar hogy sosem lesztek az életben sem szűz lánnyal, sem 18 év alatti lánnyal?


18 évesen volt az első barátnőm, aki 16 éves volt, de vele csak a kölcsönös orális szexig jutottunk, aztán buta módon 2 hónap után szakítottunk. Utána kb 2 évig nem volt senkim és 20 évesen veszítettem el, egy olyan 20 éves lánnyal, akinek már két kézen megszámolható-"adik" voltam.


Közben pedig van olyan velem egykorú régi barátom aki 4 lánynak is elvette már a szüzességét, vagy olyan másik aki (még ilyen 17-20 évesen) szexelt 15-17 éves lányokkal sokszor és már barátnőzött 15 éves korától kezdve (kevés lánnyal volt, de velük ezerszer). És eléggé sajnálom, hogy ezekből kimaradtam. Abból is, hogy elvegyem valaha egy lány szüzességét, de abból is hogy nem voltam benne 18 évnél fiatalabb lányban.


A csajozásban (azóta) helyrejöttek a dolgaim, már alapvetően tudok magamnak nőt szerezni, ha akarok, volt másfél éves kapcsolatom is, de ez valahol mégis frusztrál. "Elvesztegetett évek, elvesztegetett fiatalság", ha érted mire gondolok. Ez jár a fejemben

24/f


2017. máj. 8. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
24 évesen mit vesztegettél el? Nem keseregj. Én 17 éves koromtól indultam be igazán, de azóta se álltam le, pedig az biza több mint 20 éve volt! Ennyi idősen is odáig vannak értem a kis tinilányok , asszonyok és nők. Ha te is jól tartod magam még 20 évig neked se kell keseregned meglesznek , majd a szűzlányok, akik ott kopogtatnak az ajtódon, hogy vedd el nekik. Nem késtél el még.
2017. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha akarod még egyáltalán nem késő én kb 30 vagyok de van egy lány akivel két éve szexelek és most lett 18 úgyhogy neked 24 évesen szerintem nem lehet gond fiatal lányt találni ha szeretnél :)
2017. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 20 éves szûz vagyok, de valahogy nem tud ez érdekelni. Nekem az a fontos, hogy találjak valakit, ekivel kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba, és hatalmasakat szeretkezhessünk. Ha ez beteljesül, le fogok szarni minden elvesztegetett évet és csak a jelenre fogok koncentrálni.
2017. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem és nem.


Majd megérted néhány év és néhány nő után. ;)

40F

2017. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es!

Én is így látom, mint te. 37/F

2017. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!