Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak 30-40 körüliek Zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30-40 körüliek Zavar titeket?

Figyelt kérdés

Zavar titeket a korkülönbség egy lánnyal?

Ha mondjuk a férfi 38 a lány pedig 22?

Vagy nem a korkülönbség alapján ítéltek?

Gondolhattok komolyabb dologra is ekkora korkülönbséggel? Nem csak mint barátnő, hanem mint mondjuk feleség,anya?


2017. máj. 23. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem a kora alapján szoktam megítélni a potenciális barátnőmet.
2017. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
#1: én sem, de mindjárt jön egy felszínes megmondóember, aki kifejti, hogy mennyire lehetetlen, hiszen más életszakaszban vannak, meg ami lehetetlenné teszi a párkapcsolatot: az egyik még tanul, a másik meg már dolgozik. Szörnyű. :'( :D
2017. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 37 vagyok és odáig vannak értem a fiatal lányok, nem zavar egyáltalán a dolog sőt nagyon imponál! Szóval én nem vagyok ellene , amit írtál és nem is zavar a dolog, ha a másik felet sem és mivel ők kezdeményeznek felém így biztos, hogy őket sem zavar a korkülönbség. Sőt egyre jobban megfigyelhető, hogy a 20-as éveik elején járó lányok keresik a korosztályomat, mert a saját korosztályában nem találja meg azt amit keres, hisz a fiatal srácoknak még élni kell én is voltam fiatal és mindent bele alapon éltük napjainkat csajok jöttek mentek, ezért van szerintem, hogy a 20-as lányok már szeretnék ezt a korukat maguk mögött hagyni és keresik a mi korosztályunkat. Vagy , mert szeretnének egy fantasztikus szexkapcsolatot, mert ilyenre is volt már sok példa, hogy csak azt akarták tőlem és tartósan. 37F
2017. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha egyébként jól megérti egymást az a két ember, egy hullámhosszon vannak, akkor nincs különösebb jelentősége a kor különbségnek. Köztünk 11 év van, 8 éve vagyunk együtt. Néha persze adódnak vélemény különbségek ami a kor különbségnek is be tudható, pl a szórakozás terén, de mindig meg tudjuk beszélni és találunk olyan megoldást, ami mindkét félnek jó. Szóval működhet simán.
2017. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem viszont zavarna. Számomra ez már nagy különbség lenne.

Más életszakasz, más szokások, más kondíció.

Pl. lehet hogy most még minden szép lenne, de biztos zavarna engem mikor elkezd hanyatlani az egészségem, a párom pedig még ereje (és szépsége) teljében van, én meg már nem annyira...

Én 30-tól felfelé keresek párt, minél közelebb az én koromhoz.

39f

2017. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni nem zavar, szexre sem, párkapcsolatot nem kezdenék 15 évnél fiatalabbal.
2017. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
éLVEZIK
2017. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nem zavarna, bármiben benne lennék vele


40/F

2017. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hosszutavu parkapcsolatra kicsit necces a 12-15 ev. Nyilvan ott motoszkalna a kisordog, hogy oke hogy most mondjuk szeret, de mondjuk 10-15 ev mulva amikor en 45-50 eves leszek, o meg mondjuk 30-35 (stb), akkor esetleg mind szexualisan, mind eletstilusban mar esetleg hatalmas kulonbsegek adodhatnak. (35F)
2017. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar!!!! Imádom a helyzetet 48/f
2017. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!