Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak 30-40 körüliek!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30-40 körüliek! Vannak itt olyanok akik nem nősek? De 30-40 körüliek? ha igen, akkor mi az oka annak hogy még nem adtátok a fejeteket nősülésre?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz, olyan lányt találni, aki rendes...


Én viszont nem akarok elválni pár év múlva...

2017. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magamat sem tudom eltartani nem hogy az asszonyt.
2017. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok és azért nem, mert még nem találtam erre méltó nőt. Kezdjük ott, hogy először nem ártana komoly kapcsolatba lépni valakivel, aztán pár év múlva akár el is venném.
2017. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka?

És aki 20 évesen már házas, annak mi az oka?

Akinek 30 évesen van két gyereke, annak mi az oka?

És akinek nincs, annak mi az oka?


Minden ilyen kérdésben a válasz kettős: egyrészt: mert így alakult. Másrészt: mert meglehet, hogy így akarta alakítani az életét.

Van, akit az agglegény-élet vonz, és van, akit az, hogy 40 évesen már nagypapa legyen. Van, aki könnyen talál hozzá illő nőt, és van, aki nem ennyire szerencsés. Van, aki könnyen kötelezi el magát, és van, aki óvatosabb.

2017. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én momentán féltem a személyes szabadságom, akkor mar nem csinálhatok azt amit akarok vagy szeretek, vagy nem mehetek oda akkor amikor épp kedvem tartja. Szóval hogy ezek megszűnnének nekem kényelmetlen lenne.
2017. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 40évesen nősültem meg fél éve. Miért pont most? Nincs oka, illetve szerintem inkább annak van oka ha valaki 20 évesen csinálja! Túl vagyok egy hosszú kapcsolaton és csalodáson, majd a feleségemmel 6évig jártunk. Szerintem ez életszerü..
2017. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Csak!
2017. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Úgy kérdezed ezt, mintha kötelező lenne.

Pedig teljes életet lehet élni házasság nélkül is.

2017. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Diavolino44 ***** válasza:

En nem vagyok nos. De egy ideig nem is leszek. Par hosszabb kapcsolatom volt, s utaltam magam mert par ev utan, egyszeruen mindig a fakam volt az erosebb. De kotottem az ebet a karohoz. Inkabb csajozok most s majd olyan 40 evesen gondolkodok a csaladalapitason. Csajozas szempontjabol az egyik legjobb korban vagyok, szoval... ;)

32 f

2017. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35 vagyok. Elváltam. :D
2017. ápr. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!