Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki a saját barátnőjéből csinál prostit?

Figyelt kérdés
Annyi olyan van, hogy a saját pasija intéz neki munkát, ő futtatja. És párkapcsolatban élnek. Ez nem kicsit bizarr szerintem. Mi játszódhat le egy ilyen férfi és egy ilyen nő fejében? Olyanról is hallottam, hogy gyerekes családanya csinálta ezt és ez az ötlet nem a nő, hanem a pasija fejéből pattant ki. Ki tudja csak úgy odadobni a barátnőjét és ki az a nő, aki szégyen nélkül belemegy? Ezt nem tudom megérteni..

2017. júl. 14. 12:48
1 2
 11/12 Sanker ***** válasza:

Megélhetés céljából sokan próbálnak ügyeskedni, pénzt szerezni, és ez az egyik legkönnyebb módja. Legtöbbnek családja van, párkapcsolatban élnek, házasok ez való igaz.

Pasija futtatja, ezzel kapcsolatban viszont vannak kétségeim, mert nagy a lebukás veszélye. Inkább megbeszélik a témát, megbíznak egymásban, és a pasi mintha nem is tudna róla, a nő csinálja. Van az a pénz, bármire hajlandók. Aztán persze busás bevétel lehet belőle.

2017. júl. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az olyan nem tudom milyen egyébként, amikor ilyen módon a nő tartja el a pasit.. Hát nem tudom cikibb dolog van-e.


Még az hagyján, hogy ha a nő ezt csinálja és a pasi ezt hagyja, de ahhoz nem lehet mit szólni, ha az ötlet a férfi fejéből pattant ki. És így meg azt mondja, hogy ő keresi a pénzt nem is a barátnője.

2017. júl. 19. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!