Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki a saját barátnőjéből csinál prostit?

Figyelt kérdés
Annyi olyan van, hogy a saját pasija intéz neki munkát, ő futtatja. És párkapcsolatban élnek. Ez nem kicsit bizarr szerintem. Mi játszódhat le egy ilyen férfi és egy ilyen nő fejében? Olyanról is hallottam, hogy gyerekes családanya csinálta ezt és ez az ötlet nem a nő, hanem a pasija fejéből pattant ki. Ki tudja csak úgy odadobni a barátnőjét és ki az a nő, aki szégyen nélkül belemegy? Ezt nem tudom megérteni..

2017. júl. 14. 12:48
1 2
 1/12 Lassmich Ruhe ***** válasza:
73%
Megnyugtatlak, ezt egyetlen normális ember sem tudja megérteni.
2017. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Van egy bizonyos népcsoport, kisebbség, náluk ez szinte természetes dolog. Én ezt náluk inkább pozitívumnak ítélem meg, hiszen addig sem lopni járnak. Eltérő kultúra, ennyi.
2017. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ő dolguk.
2017. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gratulálni kell nekik.


19/L

2017. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem normális az biztos. Ha a pasi kéri rá. Dolgozzon ő a pénzért.
2017. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Ebben a formában nem,de volt már hogy a feleségem kapott ajánlatot,hogy magas kinevezésért,vagy nagy pénzjutalomért feküdjön le valakivel.Ilyenkor nem elleneztem.
2017. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azta mindenit ez komoly?
2017. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
# 6 Az még megvetendőbb szerintem, hogy te ezt engeded, minthogy ő ezt csinálja. Én a helyébe elraktam volna a pénzt és neked nem adtam volna belőle.:D
2017. júl. 14. 18:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Uhhh. :)
2017. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lassmich Ruhe ***** válasza:

6-os, bocsáss meg:

Hányok tőled!!!

2017. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!