Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha más képeit használom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha más képeit használom Tinderen, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Csak szórakozásnak, hogy egy szép lányra hányan írnak rá.

2-3 nap múlva letörlöm.



2017. júl. 12. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Csak egy felvetés volt, nekem kell mindjárt leharapni a fejem!

Szerintem ezt nem veszik annyira komolyan, minden harmadik felhasználó kamu szerintem.

Erre ér rá a rendőrség, valószínű.

Meg van ott olyan gomb, hogy Jelentés, max. letiltanak szerintem, más nem lehet belőle.

2017. júl. 13. 13:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tul valoszinu h bajod lesz belole. De majd nyomasd ide a kutatasod eredmenyeit. Kivancsi vagyok
2017. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Elméleti a kérdés továbbra is.

Most a neten is olvastam egy kutatást, hogy kamu képpel ráírt vagy 500 lányra, két nap után pedig letörölte az alkalmazást.

2017. júl. 19. 13:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Magyar büntetőjogi problémád nem, de Texas állam polgári törvénykönyve szerint kiperelhetnek belőled milliókat, akkor is ha valaki önként küld neked magáról intim képet, mert Te őt tévedésbe ejtetted. (Texasi jog szerint működik Tinder, Texas arról híres, hogy kis sérelemért az áldozatnak kemény pénzt kell fizetni, ami máshol bűncselekmény.)
2017. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
áldozat részére...
2017. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

persze, es nyilván azokat is lecsukják, akik photoshoppolt képpel vannak fent mert tévedésbe ejtették a jeloloiket a valóságot illetően


Csak a natural képpel tinderezők vannak biztonságban!

2017. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!