Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen jött már össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen jött már össze szexkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Tart még ? Mióta ? Esetleg több is van ? Fiuk lányok véleménye egyaránt érdekel . Kort is írjatok.

2017. jún. 21. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem csak alkalmi szexkapcsolataim vannak ottan, nem tartósak, pár hónapja csinálom és nagyon élvezem. 18/N
2017. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uhh már reggelek is :D
2017. jún. 21. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Álmodozz xd, csajok 90%-a azt se tudja miért van fent, mellesleg az egész arra megy rá hogy előfizess.
2017. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Az első válaszoló kb annyira 18/N, mint én.


23/f

2017. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jovan nem reggelek xd
2017. jún. 21. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Több is összejött már, persze rengeteg próbálkozásból, általában egy alkalomtól pár hónapig tartottak. Nyilván eleinte mindegyikük bepróbálkozott azzal hogy csakis komoly kapcsolatot szeretne stb., de amikor határozottan megmondtam hogy nálam ez most nem pálya akkor valahogy mégis megfelelt nekik a csak szex is :D 28/F
2017. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!