Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaljak, ha a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha a baratom jobban szereti a szopast, mint a szexet? Nekem mar kezd sok lenni.

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Én szeretek szopni, ha gondolod besegítek!

42/F

2017. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig csinálnod amikor füttyent,csak rajtad múlik azt,hogy mikor és meddig csinálod neki.
2017. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszeld meg vele, tudom hogy nem könnyű ha a csavo nagyfeju, az enyem sem ertette hogy miert veszek fel mikor azt mondta hogy majd reggel kielegit engem is, mert nost faradt. Egyszeruen mond meg neki hogy nem, nincs ma cumi es ha szexet is akar akkor legyen o felul. Ne engedj neki mert csak neked lesz rosszabb
2017. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jobb vagy orálban mint szexben.

De az is lehet, hogy lusta disznó rád figyCsináld neki, közben tedd a tiédet az ő szájára ;)

2017. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Loketion ***** válasza:
ez a legjobb megoldás.. szerintem nem szeret csak elvan veled :)
2017. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy te ezt nem így akarod. Ha nem változtat akkor nem szeret,nem érdeme vele maradni ha a te boldogságod nem fontos.
2017. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondj neki nemet. Nem vagy guminő, hogy mások kénye-kedvére rángassanak.


30/F

2017. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olimpiai bajnok lehetnél orálban és lusta is a pasid.

Nincs dugi, nincs szopi. Mondd el neki, ez fontos, hogy neked ez nem jó így. (Ha nem mondod meg, hanem csak abbahagyod, az nem jó férfi szemmel)Vezess be valami szabályt pl. ha már keményre felszoptad akkor szigorúan a puncidban a bájdorong, és ne térdelj le mindig. Ezt meg kell értenie, különben minek van veled. Ha nyűg neki a szex, akkor ott a keze. Te pedig lelépsz.

2017. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szopni nincs semmi baj vele. Izggas jol fel vele es mennyen a kivant helyre
2017. júl. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nekem nincs tapasztalatom szex illetve orális szex terén. De szerintem téged kihasznál. Ha annyiszor kinyal téged ahányszor kéri a furujázást, akkor nincs semmi veszve, csak mond meg neki, hogy ne csak a torkod kapjon torpedót hanem a hüvelyed is. Seggbe ne engedd, mert az csak neki jó neked fájni fog és széklet tartási problémáid lesznek. 16/F
2017. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!