Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megutott, lenyomta a peniszet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutott, lenyomta a peniszet a torkomba, miert nem erti hogy en nem szeretem ha bant?

Figyelt kérdés

Mostanaban a baratom durvan banik velem :(((( szex kozben mar vagy haromszor is azt csinalta,hogy ra markolt a hajamra az okle kore csavarta es ha kutya pozban szexeltunk igy tartotta magat es d...ott. Szoltam neki minden alkalomnal,hogy lassabban, fajt ha erosen meghuzta a hajamat es a nyakam is begorolcsolt egy perc alatt. :((( Abba hagyta erre tegnap amikor szexeltunk elkezdte utni a fenekemet, es amikor elelvezett belemarkolt a derekamba es leszoritott az agyra, de levegot is alig kaptam. :((( nem tetszik,hogy durvul. Sz...nal meg tegnap elott vegig arra kert,hogy probaljan bevenni melyebbre, "ugy ugyes vagy ah dejo"mar azt hittem megfulladok, nem volt jo :(( abba hagytam nem haragudott, kiezzel kivertem neki aztan kesobb szexeltunk, de akkor is moho volt es kiszivta a mellemet is.


3 honapja vagyunk es ket hete van szex. :(( de szakitottam vele, o megis jon utanam, keres, sirt is es nem erti mit rontott el, nagyon szeret engem, igazabol elhiszem neki, mert szex kozben ennek ellenere figyelmes es sikerult elelveznem, nagyon oda van ertem..tudom,hogy szeret viszont ezt nem tudom elviselni :(( felek hogy majd ennel jobban is bedurvul, ezert nem merek vissza menni hozza. ;(( en nem szeretem ezt a bdsm iranyt ;(( de nem merek neki megmondani, mert cikinek tartom ;(( nem akarok prud lenni, de en nem elveztem ha durva velem. ;(( mindennap hivogat, uzenget.


L


2017. júl. 10. 14:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hát azt csak mondtam. 15 centissel is kipróbálhatod ugyanolyan jó lesz. Még mindig nem érted miről van szó. Ez nem kényeskedés főleg hogy én szeretem az ilyesmit. Még is van annyi agyam hogy felfogjam hogy van akinek nem okoz élvezetet. Na mindegy a véleményem ugyanaz. Minden pár csinálja úgy ahogy MINDKETTŐ félnek jó élvezetes örömet okot. 
2017. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"neki sok baratnoje volt"


Nyilván egy csomó nő dobta az önzősége miatt, ahogy te is.

2017. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Az meg minden, csak nem prűdség, hogy ne élvezed a durvaságot.


Ha 2 hét után ilyen, mi lett volna később?

2017. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Eleve nem illetek össze szexuális vágyaitokat tekintve, plusz ő még önző gyökér módon viselkedett.
2017. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Amúgy mindig csodálkoztam azon, ha valaki a kedvenc testrészével egy nő metszőfogai között orosz rulettezik.
2017. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, én szimplán kiba-sznám a pasit, lányokkal nem dugunk, még ha szexkapcsolat is hanem szeretkezünk ;)

25F

2017. júl. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
56%
Te hozzászoktál a küzdelemhez; hozzászoktál ahhoz, hogy az árral szemben úszol. Az ego tápláléka a küzdelem. Akiket világi embereknek nevezel - másokkal viaskodnak. Akiket spirituális embereknek nevezel - önmagukkal harcolnak. De a küzdelem mindkét esetben ugyanaz: az ego tápláléka.
2017. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan csajom aki ilyeneket kért tőlem.De én nem vagyok a durva szex híve.Persze megtettem neki ha már kérte.
2017. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!