Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megutott, lenyomta a peniszet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutott, lenyomta a peniszet a torkomba, miert nem erti hogy en nem szeretem ha bant?

Figyelt kérdés

Mostanaban a baratom durvan banik velem :(((( szex kozben mar vagy haromszor is azt csinalta,hogy ra markolt a hajamra az okle kore csavarta es ha kutya pozban szexeltunk igy tartotta magat es d...ott. Szoltam neki minden alkalomnal,hogy lassabban, fajt ha erosen meghuzta a hajamat es a nyakam is begorolcsolt egy perc alatt. :((( Abba hagyta erre tegnap amikor szexeltunk elkezdte utni a fenekemet, es amikor elelvezett belemarkolt a derekamba es leszoritott az agyra, de levegot is alig kaptam. :((( nem tetszik,hogy durvul. Sz...nal meg tegnap elott vegig arra kert,hogy probaljan bevenni melyebbre, "ugy ugyes vagy ah dejo"mar azt hittem megfulladok, nem volt jo :(( abba hagytam nem haragudott, kiezzel kivertem neki aztan kesobb szexeltunk, de akkor is moho volt es kiszivta a mellemet is.


3 honapja vagyunk es ket hete van szex. :(( de szakitottam vele, o megis jon utanam, keres, sirt is es nem erti mit rontott el, nagyon szeret engem, igazabol elhiszem neki, mert szex kozben ennek ellenere figyelmes es sikerult elelveznem, nagyon oda van ertem..tudom,hogy szeret viszont ezt nem tudom elviselni :(( felek hogy majd ennel jobban is bedurvul, ezert nem merek vissza menni hozza. ;(( en nem szeretem ezt a bdsm iranyt ;(( de nem merek neki megmondani, mert cikinek tartom ;(( nem akarok prud lenni, de en nem elveztem ha durva velem. ;(( mindennap hivogat, uzenget.


L


2017. júl. 10. 14:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó: nem azzal van a baj, ha néha keményebben dugtok, mert ez a legtöbb nőt izgatja szerintem.

Azzal van a baj, hogy nem veszi észre a legtöbb pasi, hogy a nők mit és hogyan éveznek, ha egyáltalán élvezik. Nem igazán normális és emberi dolog, hogy lenyomja a farkát a száján, vagy tépi a haját.

És hidd el, a nők is szeretik keményen, én is, sosem tagadtam, de ennek is van határa. Addig élvezetes mindkét fél számára, amíg az egyik nem csinál valami olyat, ami a másiknak kellemetlen. Nem kell ezzel macsóskodni.

2017. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
14%
de mi kellemetlen a nő számára az ha lenyomják a torkán a dákót ? hát már mindenki mélytorkozik...meg szerintem a lenyomást eltúlozta...valszeg csak odatartotta a brét a szájához.
2017. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Szàmàra ez a jó ez az ideàlis.Ràadàsul volt valakije akinek ez szintén bejött.Valószinű hozzàd hasonló igényűvel még nem talàlkozott és neki meg ez a szokatlan.Tehàt nagyon különbözőek az igényeitek.Ezt szokta meg igy szereti.Nem hinnem higy megfog vàltozni.Ha neked ez nem jó hagyd ott.Vannak alapvetően gyengédebb férfiak.Nekem olyanok jutottak,de még néha ők is szerettek durvulni.Mondjuk engem viszont nem zavart.Biztam bennük,tudtam hogy csak jàték,nem tennének kàrt bennem.
2017. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
60%

Egyáltalán nem kellene elviselned az ilyesmit.

Vannak normális pasik is akkik törödni fognak veled és nem azt fogják nézni hogy nekik mi a jó hanem hogy neked hogy legyen jó.

Nők a legértékesebbek a világon olyat keres aki értékel. ELsőre biztos nem fogsztalálni ilyet, de nem szabad feladni , sok randi után már ránézésére kiszüröd ki az aki nem kell neked.

Fejleszd magad hogy jobb legyen a kisugázásod, sportal tanulással. Nyugodtan mond meg ha valami nem tetszik, nem lehet élni egy boldogtalan kapcsolatban.

F

2017. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
87%

"el kell fogadni a nőknek, hogy mi férfiak már csak így dugunk. Nekem is több diplomám van, de ez a szexben nem számít. Én is rácsapok a seggükre mikor kutyában tolom őket, meg a hajukat fogom hátrahúzom stb..mi ebben a rossz ?

Nem értem mit kényeskedtek ennyire."


Én elfogadom, hogy te így csinálod, de hozzám a kisujjaddal sem érhetnél ezzel a mentalitással.


Amíg számodra a szex az, hogy a másiknak el kell fogadni azt, ami neked jó, addig te nem hogy nem szeretkezel, de még csak nem is dugsz. Te csak onanizálsz egy másik ember jelenlétében.

2017. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
74%

Hány éves vagy?

Azért nem hinném, h nincs pasi, aki normálban nem szereti.

2017. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit creepy a srác, de lehet, hogy én is így jártam volna el. Inkább erőteljesen legyen megfarkalva egy nő, mint latymatagul. Azokra ugranak a nők...
2017. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Nem is a baj, hogy így szereti a szexet, de szerintem alap hogy nem csinálunk olyat, ami a másiknak nem jó, nem élvezi, esetleg fájdalmat okoz. Üzenem annak, aki azt mondja mit kell kényeskedni, meg mi olyan nagy dolog abban, hogy torkáig dugják. Légyszi fogjatok egy 18-20 centis uborkát toljátok le a torkotokon, de addig, amíg öklendezni kezdetek. Aztán beszéljünk róla. Én szeretem keményebben, sőt a mélytorkot is, meg ha PICIT! húzzák a hajam, sőt a párom nekem is rácsap FINOMAN! a fenekemre mikor kutyában toljuk, de igenis el kell fogadni hogy valakinek nem fér bele, nem élvezi. Kérdező fogsz találni olyat aki nem erőlteti ezeket, hidd el. Én csak olyan pasival voltam eddig, akiknek ezek a durvaságok, amiket említettél nem férnek bele. Biztos hogy találni fogsz olyat, akivel ugyanolyan igényeid vannak, mert ez a legfontosabb.
2017. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
80%

Jól tetted, hogy otthagytad.

Nem, nem minden férfinak alap a mélytorok és az anál. Nekem sincs semmi szükségem erre, a hüvelyi szex alatt is el tudok menni. Keress a közeledben egy olyan férfit, aki neked megfelel.


Amúgy meg nem tudom, hogy szex előtt miért nem lehet megbeszélni, hogy kit mit akar/ vállal be, meddig mennek el, amíg mind a 2 félnek élvezetes. Számomra ez alap egy párkapcsolatban.


30/F

2017. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
17%

28-as


erről beszélek, egyből 18-20 cm-es ubival jössz...

ha kisebb már szóba se álltok senkivel, de ha meg jól helyben hagynak titeket akkor meg kezditek a kényeskedést, hogy jujj de durva volt vele a pasim, hűűhhaa

2017. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!