Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire más a szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire más a szex egy nagyon kövér lánnyal?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy kövér lánnyal, akin tényleg elég sok a felesleg (saját bevallása szerint "kicsit" már 100 kiló fölött van a 167 centis magasságához). Gyönyörű az arca, okos, kedves, nagyon szeretem őt, és nagyon kívánom. Sőt őszintén szólva, már azelőtt sokat is fantáziáltam arról, milyen lehet egy ilyen kövér lánnyal szerelmeskedni, mielőtt összejöttünk. Most viszont, hogy kezd komolyra fordulni a kapcsolatunk, és rövidesen jöhet a szex, kicsit félek, hogy nem fogok tudni teljesíteni az ágyban, meg hogy esetleg egész másmilyen lesz a párom kövérsége miatt. Nektek van valamilyen tapasztalatotok? Tényleg más a szex, ha a partner ennyire dundi?
2017. júl. 8. 00:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Azóta megtörtént a dolog, és mit mondjak, valami mesés volt. Bírni kell erővel, az biztos, de megéri. Száz kilónál vékonyabb lánnyal többé soha. :-)
2017. júl. 24. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!