Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire más a szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire más a szex egy nagyon kövér lánnyal?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy kövér lánnyal, akin tényleg elég sok a felesleg (saját bevallása szerint "kicsit" már 100 kiló fölött van a 167 centis magasságához). Gyönyörű az arca, okos, kedves, nagyon szeretem őt, és nagyon kívánom. Sőt őszintén szólva, már azelőtt sokat is fantáziáltam arról, milyen lehet egy ilyen kövér lánnyal szerelmeskedni, mielőtt összejöttünk. Most viszont, hogy kezd komolyra fordulni a kapcsolatunk, és rövidesen jöhet a szex, kicsit félek, hogy nem fogok tudni teljesíteni az ágyban, meg hogy esetleg egész másmilyen lesz a párom kövérsége miatt. Nektek van valamilyen tapasztalatotok? Tényleg más a szex, ha a partner ennyire dundi?
2017. júl. 8. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha nincs 20-22 centis farkad, a lökháritó nagy, nem helyezkedik jól, kutyába nem igen fogod tolni, a lovagló ugye megint körülményes, missziónáruis ami kézenfekvő!
2017. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

nekem nem volt izgató

mivel kövér ezért sok póz kilőve és hamar elfárad szóval te csinálsz mindent

ha nagyon kivagy akkor egyszer kétszer jó de nekem inkább többet nem

2017. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is 100 kiló felett vagyok, ráadásul félidős terhes, pocakos, de ki sem fáradok túl hamar és nincs is olyan póz, ami ne menne. :)
2017. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném,hogy hatalmas lenne a különbség...Max többet kell dolgozz kicsit,de szerintem ennyi:D
2017. júl. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt kövér barátnőm, és sokkal jobb volt vele a szex, mint néhány normál, vagy sovány testalkatúval. Az nem alakfüggő, hogy mit tud az ágyban. A barátnőm minden pózban tolta velem, és nem volt gond a cerka méret sem, pedig nem itt a gyk-n átlagos 20+ cm-s van.
2017. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
#5 érdekes, itt gyakorin mindig azt olvasni, hogy a kövér lányok milyen jók az ágyban, a vékonyak pedig mennyire nem, pedig ennél hülyébb sztereotípitát nehéz kitalálni, szerintem az ilyen kommenteket kövér nők írják :D Abszolút nem alkatfüggő, hogy ki jó az ágyban és ki nem. Mellesleg, egy kövér nő lehet akármilyen jó, a pasik többsége akkor sem fog gerjedni rájuk, mert undorítóak - hacsak nem arányos homokóra alkatról beszélünk, de az nagyon-nagyon ritka. Egy narancsbőrös, csüngőhasú, izzadós hájpacni tőlem akárhogy furulyázhat, nem nyúlnék hozzá.
2017. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Bárhol lehet hajtogatni rajta...
2017. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Úgy látszik, a szövegértelmezéssel gondban vagy. Nem azt írtam, hogy minden kövér nő jó az ágyban, a soványak meg rosszak. Egy kövér nőről volt szó, aki jobb volt szex közben, mint néhány átlagos, vagy sovány testalkatú. Nem tudom, ebben hol van részemről az általánosítás, de Te biztos tudod.

2017. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Épp olyan, mint egy nem kövérrel, ne legyél hülye. Annyi baromságot összehordanak...
2017. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kell, szólj! Én dugnék kövér lánnyal!:P
2017. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!