Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok hogyhogy nem élveznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogyhogy nem élveznek el minden olyan nap, amikor bicikliznek? :D

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen élménye? Sokszor csodálkozom az utcán, ha elbiciklizik mellettem egy nő, mondjuk szoknyában, hogy hogyan bír így közlekedni, hogy csak egy bugyi választja el a punciját az üléstől, ami ráadásul még dörzsöli is neki, aztán mire legépeltem ezt a mondatot, eszembe jutott, hogy a szoknyát a popsija alá hajtja, de már nem törlöm vissza, mindegy :D

2017. júl. 6. 16:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas! Tapasztalataim szerint a "mai férfiak"-at még mindig sokkal jobban érdeklik a nők a kerékpároknál. Szerintem indokolatlan a pesszimizmusod.
2017. júl. 6. 17:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó, megkérdezte...elméleti logika akár lehetne is benne, igaz nem valami gyakorlatias...ne bántsátok már. Látta biztos a " promenád a gyönyörbe" c. filmet.
2017. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak max. jól felizgatja a puncim nedvesedek stb. Nagy ritka ha el is élvezek.
2017. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor most az emberfia az utolsó és az utolsó előtti válasz ellentmondásán igazodjon el. Fa sza.
2017. júl. 9. 02:38
 15/16 anonim ***** válasza:

14#

Ha nem zavarna a 13# hazudik.

Még egy nőt se láttam élvező fejjel kerékpározni a városban. Már megbocsáss.

2017. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát nyilván nem az orrod előtt fogják csinálni, ha csinálják.
2017. júl. 9. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!