Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex imitálása csókolózás közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex imitálása csókolózás közben?

Figyelt kérdés

Még tini korban megértettem miért csinálta a partnerem. De azóta sok év eltelt, a kérdésem tehát, hogy egy felnőtt érett férfi miért imitál közösülő mozdulatokat csókolózás, tapizás közben, ha tudja, hogy szex úgy sem lesz akkor?

Lehet nevetséges, de megfordult a fejemben, hogy esetleg el is élvezett ettől.


2017. júl. 6. 09:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy mondhatjuk szex kapcsolatnak indult, persze nem az lett a vége.
2017. júl. 6. 14:09
 12/15 anonim ***** válasza:

És miért itt gúnyolod?


Fáj?

2017. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem gúnyolódás. Nem értettem a viselkedést, ennyi. De megyek és el is ásom magam, amiért kérdezni mertem.
2017. júl. 6. 14:14
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakat nehéz ám leállítani, ha belemerülnek... A nőknél lehet, hogy más, ti az elveitekre hivatkozva bármikor jéghideggé tudtok válni, de a pasiknál nem így megy.
2017. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom. Adott egy normális, szenvedélyes pasi, aki szexuális közeledés jeleit mutatja. Ms. Jégcsap megkövülten áll, hogy ez meg mi. Utána meg még értetlenkedik.


Azon nem csodálkoztál, hogy az emésztőrendszerének felső nyílását miért akarta a te emésztőrendszered felső nyílásához tapasztani, miközben a nyelvét is átdugta a rágásra szolgáló fogrendszered közé?

2017. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!