Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi inkább előjáték? A szopás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi inkább előjáték? A szopás vagy a csókolózás?

Figyelt kérdés
Egy barátommal azon vitatkoztunk melyik inkább előjáték. Szerinte a csókolózás mert ráhangol. Szerintem a szopás mert az is ráhangol és legalább meg fel ia áll. Elnézést a puritán megfogalmazásért.<3

2017. jún. 28. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazából mind a kettő. Engem már maga a csókolózás be tud indítani, de amikor a lány a szopáshoz jut , akkor készen vagyok teljesen.

Egyrészt a legnagyobb tiszteletet jelenti , másrészt isteni nézni. Barátnőmet is nagyon beindítja az utóbbi. :)


F/22

2017. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2017. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek szerepe van. De a csókkal előbb indítasz szerintem előjátékot. Ha csak nem azzal akarod kezdeni hogy rögtön bekapod a nudlit.


19/L

2017. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát van aki egyből bekapja annyira kivánja

van mikor én is egyből nyalok

2017. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor csak úgy puszilgatom a párom az is azért van mert szexet akarok tőle. Nekem a csók is annak számít:) főleg ha kettesben vagyunk.

L

2017. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mind 2 De mondjuk a csók az előjáték indítója. 23 N
2017. jún. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csók, aztán szopás.
2017. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adom az utolsó szavait. A szopás a férfiakat nagyon beindítja.
2017. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!