Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak nektek mi a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak nektek mi a női ideálotok?

Figyelt kérdés
Képbe küldjetek hasonló nőt aki külsőleg az ideálotok!
2017. júl. 3. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, de képzeld akárhogy keresek rá google képkeresőbe, magyarul, angolul, egyik sem olyan, mint ami az én igazi ideálom, pedig több eset is van. Arról a kevés ismerőseimről meg nem fogok képet küldeni.


De körbeírom valahogy. Mindenképp aranyos arcokat képzelj el. Ez lehet olyan, hogy már felnőtt korban is aranyos marad, vagy akár kislányosabb beütésű. A lényeg, hogy ne legyen kirívó, ne az a dögös, tüzes kisugárzású. És ezek a lányok nem feltétlenül szépségesek a legtöbb férfi szerint, csak nekem, meg még esetleg pár kivételnek. Mondom ilyen hasonló arcokat nem találni neten, amitől most kicsit szomorú is lettem. Inkább mindegyikük arcában van valami, számomra különlegesség, másoknak hiba, ami miatt egy átlag férfinek már nem szimpatikus. Vagy enyhén dülledtebbek a szemei, vagy éppen túlságosan hunyorgós, vagy amiért megvadulok, az a szép pirosas csíkok a szemgödörnél, esetleg karikásabb szem. Vagy az arcvonala olyan az ajkak/orr mellett, ami miatt szintén nem tetszetős a legtöbbnek, de nekem pont attól lesz olyan cuki. Testre meg sovány vagy normál, az enyhén molettebb még nem zavaró, csak ne legyen elhízott. Legyenek szépek a kezei, lábai. Ha nincs nagy melle, vagy lapos a feneke, az nálam egyáltalán nem számít, nem ezért vagyok oda. Öltözködjön minél egyszerűbben. Lehet rajta egy laza nadrág, lehetőleg közönséges cipőben, és felül lehet rajta egy pár számmal nagyobb pulcsi is, mert attól aranyosabb nincs. Testmagassága ha lehet ne haladja meg az enyémet, tehát én 172cm vagyok, akkor ő jobb ha nem több mint 170. Haja legyen hosszú, természetesen leengedett, színe akkor a legjobb ha barna (ennek akármelyik árnyalata), de ez nem feltétel, csak előny. Szemszín opcionális, ott ugyanúgy zavarba hoz egy szép barna, akár a kék vagy zöld, vagy ezek keveréke. Ami megint csak nem feltétel, de jó ha megvan, az a kedves, nyugtató lányos hang, amitől elönt valami nagy adag boldogság, olyan hang ez, hogy akármiről beszélne, fecsegne, mindig szívesen hallgatnám.


Ennyi leírás alapján már csak van valami elképzelésed róla. Ha véletlenül találok ilyen fazont, akkor elküldöm utólag.

2017. júl. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a tökéletes, de tudom hogy soha nem leszek olyan jó, hogy ilyen nőm legyen: [link]
2017. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy mellek.
2017. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!