Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám élérni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám élérni hogy elélvezzen?

Figyelt kérdés
A párommal 19 évesek vagyunk. Együtt jártuk ki a gimit de csak 2 hónapja vagyunk egy pár. Ettől függetlenül 1 éve kerülgetjük egymást. Nekem ő az első, neki előttem volt egy barátja aki sajnos nem figyelt rá és az együttlét fizikai fájdalommal járt. Szeret engem mert sokáig elhallgatatta hogy nálam se tud élvezni mert rossz emlékei vannak. Jót akarok neki mert szeretem. Mit tegyek? Tapasztalatlan vagyok
2017. júl. 2. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a lelki okokat kell kezelni. Az mindennek az alapja. Ezeket meggyógyítani pedig nem két nap. Türelem, türelem, türelem!


21/F (szűz)

2017. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Simogasd,kenyeztesd hosszan,ne csak szexualisan. Minden erzeket. Esetleg ot is megkerheted,hogy mutassa meg hogyan elvezi,kerdd ,hogy iranyitson.
2017. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem árt, ha a lány ismeri a saját testét, hiszen addig nem fog menni neked sem. A kitartás jó. Esetleg lehet próbálni sötétben, síkosítóval, de mindenképp valamin változtass.
2017. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!