Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez azt jelenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti egy prostinál, hogy 18 év alattiakat is vállal?

Figyelt kérdés

Én már elmúltam 18, csak érdekel...


"Minden kívánságod teljesítem amire vágysz!! Hívj bátran kortól függetlenül légyel akár hány éves nállam nem számit a kór csak légy kedves és ápolt!!"


És nincs megjelőlve egyálltalán kor, de szüzesség elvételt vallal pedig még csak 20 eves.


2017. júl. 2. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt írta, nem számít a kór, szóval lehetsz beteg is, egészséges is. :D


Mellesleg aki nem tud írni, az szerinted el fogja kérni a személyid? Ha már ilyesmire adod a fejed, lobogtasd meg a dellát, aztán hadd szóljon, de nekem nem lenne hozzá gusztusom.

2017. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem megyek prostihoz, csak nézegetem a hírdetéseket unalomból...


De amúgy az összes lány az oldalon, ha hosszabb lwírást ír, akkor szokott hibáni.

Még az is aki állitólag diplomás és 5 nyelven beszél.


Szóval szerintem tudnának írni, csak nem érdekli Őket, mert tudják hogy az olvasókat sem az érdekli. Mellesleg szerintem ez egy kis hiba.

2017. júl. 2. 19:45
 3/7 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte privibe, hogy mi a neve a csajnak, de a saját nevemen vagyok regelve így nem válaszolok ott.

Különben Ketrin. Pár napja van az oldalon. Jó keresgélést.

2017. júl. 2. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább az idősekre vonatkozik, nem jellemző, hogy gyerekek járnának prostihoz. Azt meg, hogy 16 éves-e valaki, vagy 18, legtöbbször nem lehet ránézésre megmondani.
2017. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem láttam még olyan prostit, aki egyetlen mondatot le tud írni hiba nélkül. Kóros eset.

Amúgy felfelé értette a "kórt", szóval 60 éves is mehet hozzá kiélni azt a vágyát, amit 15 éves kora óta nem sikerült a szerencsétlennek.

2017. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Aki ilyen hülyeségeket ír, hogy kor helyett kór, azt én messziről elkerülném.


Meg te is a ,,megjelőlve" és ,,egyálltalán" :D

Egymásnak valók vagytok.

2017. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, bár ha valaki kinézetre már látszik annyinak személyit nem fog kérni. A kortól függetlenül inkább azt jelenti, hogy nincs felső korhatár.
2017. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!