Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostinál hogy van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál hogy van ez?

Figyelt kérdés
Szóval muszáj hozzáérni?! Mármint, nekem elég lenne ha csak tartja a sunát, én meg dugom, nem nagyon akarok máshogy érintkezni vele!
2017. máj. 21. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára értékelnék ha úgy bánnál velük mint a leprásokkal...
2017. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok elkapni semmit!
2017. máj. 21. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy normális prostihoz mész el, megkockáztatom hogy több esélyed van egy átlag csajnál összeszedni egy betegséget mint egy "fizetősnél".
2017. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mégis, milyen pozt gondolsz, hogy "tartja" te meg dugod, hogy semmi más testrészetek ne érintkezzen?
2017. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Glory hole kell neked
2017. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kölyök koromban végig d.gtam fél thaiföldet gumi nélkül, kutya bajom soha nem lett. Aztán már bölcsen éretten itthon egyetlen egyszer egy decens köztiszteletben álló tanárnénit, aztán alig tudtak kigyógyítani.

Ezzel NEM azt akartam mondani, hogy dugj gumi nélkül, nekem akkor ennyi eszem volt. Már több van. :)

2017. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is a legtöbb szobáztató prosti tisztább mint az átlag ember. Ők jobban félnek attól hogy elkapnak tőled valamit mint te tőlük.

Amúgy meg hogy is gondolnád hogy felállna neked ha undorral közelítenél??

A prostikkal az a baj hogy a testüket megveheted a lelküket viszont nem, emiatt gyakran érezni lehet h nem akarnak téged és ez nem egy jó érzés. Viszont ilyen alap érzések nélkül a szex kifejezetten rossz. (erre van a "barátnő fíling" kifejezés, illetve annak hiánya, ugyanis a közhiedelemmel ellentétben a férfiak java részének a "nő" nem egy darab húst jelent hanem a nő lelkét is) Ha te így mész oda akkor szerinted mi sülne ki belőle. Szerinem előbb tegyél rendet a fejedben vagy hagyd a dolgot!

34F

2017. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!