Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kutya pózban érezhet valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya pózban érezhet valami büdöset anális szexnél a barátom?

Figyelt kérdés
úgy értem ha kitágul a nyílás miközben behelyezi a péniszét és kiveszi és berakja néha közben akkor előfordulhat, hogy valami büdöset érezhet? úgy értem a széklet szagát vagy ilyesmit?

2017. jún. 30. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg ne akkor csináljátok, ha még reggel khm.

És mosd meg ott jól.

2017. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
készítsd elő a terepet
2017. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De hát a lányoknak rózsaillatú.
2017. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3:

akkor te még nem voltál lánnyal :D

2017. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

csak a szarod szagát érzi.

undorító.

2017. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Idióták! Nem érez semmit. Akkor lehet érezni a szagot, ha odadugja az orrát, pl nyalja a popódat, de akkor is nagyon kis gyenge szaga van. Sőt, akkor sem mindig érezni szagot.
2017. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, mivel igényeseknél az anális szexet beöntés előzi meg, nem nagyon érezhet semmit...
2017. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Mosd meg elotte. Ne kaksi utan pucsits dragam! :D
2017. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni semmit sem mikor benned van de ha kihúzza akkor pedig igen ha kakis a farok. Nem kell felni attól ha akarja akkor neki vállalnia kell ha véletlenül olyan lesz de én mint pasi sokszor csináltam már és egyszer sem volt olyan a farkam. Próbáljátok ki mikor te hason vagy és ő rajtad. Ugyan így jó mikor eggyel lentebb vagy egy lukkal.
2017. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A koton ismeretlen fogalom? Amúgy nem, nem fogja érezni, de végekezzen, mert nem steril helyre hajt.
2017. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!