Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más van igy? több kérdés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más van igy? több kérdés, mindenkinek

Figyelt kérdés

milyen a belsö kisugárzás?

tudnátok képet mutatni?

néhány embert én is ugy megnézek, kitünnek a tömegböl, ugyan igy engem, nagyon sokan megnéznek.

igaz.... olyan boldog vagyok néha,hogy már táncolnék,föleg ha magyar zenét halgatok... az az igazi nlpzene, elöször lassu,aztán átmegy csárdásba :3

na de szinte mindig van egy ici pici kis mosoly rajtam, van mikor random elnevetem magam

nincs barátom, és ez a kérdés,hogy hogy lehet,hogy sok ember felfigyel rám, sokan megnéznek, követnek szemeikkel(kávézóbol) de nincs barátom, mert ugymond magasan van a mérce... nem anyagi szinten

egyszerüen és is olyan csoda bogár vagyok, hogy eddig nem találtam magamnak valót, de eggyet, de az is megváltozott egy távkapcsolat alatt,10 hónap után...

sok a tucat fiu, akik mind szürke egerek.

más fiu/lány is van igy,hogy nem talál olyan valakit, aki az ö tempójában fejlödne?

én nem sorolom milyen vagyok, vagy eppen mik vonzanak,mert nem végeznék....

mondják nekem is,hogy erös személy, erös kisugárzásom van, szines vagyok, szép...

és aki megismer...azok nem néznék ki, meg szivesen lennének a barátom, de nem, messze nem olyanok mint én, mondhatni,hogy ök sárban ragadtak,ott dagonyáznak,jó ott nekik, és nem akarnak repülni, mert kényelmesebb csak dagonyázni,mint tenni valamit....

más is van igy? :(

nem barátot keresek :)

csak keseredettségemben irtam most :/

18l



2017. jún. 30. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

én is csalódtam, én alapjáraton nagyon pozitív és pörgős vagyok, sikeresen kifogtam olyan lányokat akik messze nem voltak olyanok mint én, sőt olyanok sem amilyenre vágytam

megesik, de haladni kell tovább előre :)

2017. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!