Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhívott magához, mire számítsak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott magához, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ma este lesz harmadjára hogy találkozunk. Nagyon bejövünk egymásnak. Tegnap mondta hogy ma senki nem lesz otthon és elmehetnék hozzá beszélgetni. Csók, ölelés már volt, de szerintetek többet vár most? Vinnem kellene óvszert? Meg nem is igazán tudom hogy kezdeményezzek e vagy nem, mert nem akarok elrontani a nyomulással mindent. De csalódást se akarok okozni. Kertes házba laknak ha ez számít.


20

Ő 19



2017. jún. 30. 07:44
1 2 3
 1/24 Ramone ***** válasza:
15%
Óvszert vigyèl, fogmosáshoz ezt azt és egy csomag zsepit amikor pucèran fekszel az ágyán miután kièlvezte magát és mondja hogy lehet koccolni mert nem kell neki csaj csak jó volt üríteni
2017. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jah kihagytam hogy én vagyok a fiú :D
2017. jún. 30. 07:50
 3/24 Ramone ***** válasza:
15%
Akkor is... Maximum annyiban változik a helyzet hogy esetleg felajánlja ha jó vagy hogy később is találkozhatnátok ...
2017. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Áh tuti nem olyan lány
2017. jún. 30. 07:53
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Zsepit tényleg vigyél, mert miutàn meg#ott párszor egy nap leforgàsa alatt úgy is repülni fogsz és síràs lesz a vége aztán megint hallgathatja a nép,hogy a férfiak milyen szemetek. Pedig te vagy ilyen könnyelmű aki 3-dik találkozó után máris SZÉTRAKJA. Ha esetleg tovább "kellenél" neki akkor jó volt a pi#ád. Megtart amíg elégszer megtömött már aztán "csumi".

Ja és igen, vigyél óvszert, legalább ennyi eszed legyen.


19/L

2017. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem mondtam volna meg hogy fiú vagy ahogy kiírtad a kérdést. Túl rágörcsölsz......lesz ami lesz, nem kell annyit agyalni rajta.
2017. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%

Aztaaa szóval te vagy a fiú. Aj pedig hogy meg mondtam volna a lánynak a tutit. Igen VIGYÉL ÓVSZERT, ha nem akarod fizetni a gyerektartàst!


19/L

2017. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Ramone ***** válasza:
77%

ma 07:53

Szívem, mint érző lelkű férfi kèrdezlek

Téged nagyon átb*ztak a pasik? :D


Amúgy a kérdező a fiú :D

2017. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Inkább virágot vigyél. ;)
2017. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha virágot merek vinni kidob xD
2017. jún. 30. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!