Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a szebb méretű mell? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb méretű mell? A 75/C, vagy 80/A? Melyik a nagyobb?

Figyelt kérdés
Lányok válaszára vagyok kíváncsi, kanos pasik kíméljenek, köszi :*

2017. jún. 27. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Mi a f@@@@sz?!!

80/A-s melltartót hordok és a legrosszabb indulattal nem lehet azt mondani rólam, hogy "husis" lennék!

Idióták! Tájékozódjatok már mielőtt baromságot hordtok össze!

2017. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 11-es!

Ezt nekem (is) szánod többek közt (csak mert többes számot használsz)?

4-es voltam.

2017. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12#

Neked is.

2017. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

A 75/C a nagyobb, és szerintem szebb is. Én a minél nagyobb annál szebb elvet vallom:) Egy A kosaras mellben szerintem semmi szép nincs.

27f

2017. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2017. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

13#

"75C esetében picivel vékonyabb nőről van szó"

"80A esetében nagyobb a test"


Mert nem igazam van? Egy szóval se írtam azt, hogy kövér lenne a 80A-s méretű nő, még csak azt sem, hogy túlsúlyos... csupán annyit, hogy nagyobb a test mint a 75C esetében ami igaz, mivel nagyobb a kerülete... és tán lehet így kellett volna fogalmaznom, de így sokkal érthetőbben le lehetett írni, hogy megértse a különbséget.

A 80A szerintem se kövér, sőt még a túlsúlyostól is messze van, szerintem teljesen normális, csupán annyit írtam, hogy nagyobb.... illetve, hogy a 75C-s PICIVEL vékonyabb...


Ha például megkérdezik, hogy hány kg vagy és mondod, hogy 50... illetve van egy 45 kilós csaj is és megkérdezik tőlem, hogy melyik a "nagyobb"/nehezebb te vagy az 45kg-os és én azt mondom, hogy te nehezebb vagy azzal már lekövéreztelek?!?!?! Nem, csupán válaszolok a kérdésre, de ekkor még nem fogom azt gondolni, hogy kövér valaki, azért mert azt állítom, hogy nehezebb/"nagyobb"... Ugyan így ahogy a melltartó esetében se írtam azt, hogy kövér vagy valami, csak hogy nagyobb... -.-"


Egyből elhordasz idiótának meg minden... Azért gondolkodj el rajta szerintem, hogy mondtam-e a méreteddel kapcsolatban bármi sértőt..., mert szerintem nem, csak mondtam, hogy a 80 nagyobb mint a 75...

Viszont az alattam lévő hozzászólok valamelyike tényleg lekövérezett, ott jogos a kiakadásod, de rám nem az.

2017. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

75C a nagyobb, egy vékonyabb felsőtesthez. Mert a C a mell mérete (kosárméret). A szám a mell alatti cm körbemérve.

Pl egy 85-90D mell nagynak számít egy erősebb de még normális felsőtesthez, de ha ez 120D akkor már egy túlsúlyos nőről beszélünk akin háj van, mert a mell alatti része 120centi széles ha körbeméred. Kb ennyi.

2017. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
8. Ez pontosan így van. Egy 175-180 centis nőnek simán megvan túlsúly nélkül 80-90 centi is a felső testének a körfogata. (tehát a mell alatti rész) A tesóm is ilyen. 90A melltartókat hord, 180 centi, 65 kiló, és egy deka háj nincs rajta. Kilátszanak a bordái.
2017. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!