Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az orgazmus ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az orgazmus ti hogy élitek meg "el lehet dönteni, hogy van-e"? Szoktatok színlelni?

Figyelt kérdés
(első barátnőm, én 22f) Az utolsó szeretkezésnél, valahogy máshogy viselkedett. Kiverte a víz, totál be nedvesedett, picit remegett. Rákérdeztem hogy el volt az első amikor tőlem elélvezett? azt felelte "már előtte is elélvezett, de ezt nehéz megmagyarázni, sokszor más" Én férfiként érzem ha elélvezek, és az összes ugyanolyan... valaki el tudja magyarázni? Eddig színlelt? (1 éve vagyunk együtt, vele vesztettem el, tudom hogy a kapcsolatunk elején nagyon ügyetlen voltam, sokszor el is voltam keseredve)

2017. jún. 25. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak csikloi volt még, de ügyességtől függően gyengébb vagy intenzívebb, de ugyanolyan. Egyébként én nem tudom színlelni, meg nem is akarom.


Nem elképzelhetetlen amit írtál, lehet jobb voltál mint eddig és jobban élvezte.

2017. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Színlelte eddig.
2017. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető, hogy most êlvezett el először.

Ez nem azt jelenti, hogy a szexet eddig nem élvezte veled. Ezt viszont tényleg nehéz elmagyarázni egy férfinak, és egyszerűbb színlelni.

Nem érdemes forszírozni a témát, csak vita és kölcsönös sértődés lesz belőle.

Inkább arra kérdezz rá, hogy érheted el, hogy olyan jó legyen neki, mint legutóbb.

Idővel összecsiszolódtok, és minden alkalommal elélvez. :)

2017. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Hat mas ...

Nekem mondhatom ugy h sokfele van.

Masmilyen ha nyapnak mas ha bennem van mas vibrivel mas ha simogat...

Mas ha alapban kivanom mas ha evvel ebreszt

Mas ha....

Szoval van h eppen pici van h percekig remegek utana

De volt h nem is eretzem csak a hatasait

Szoval ezer fele lehet

2017. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is változó szokott lenni, van hogy eldurranok de van amikor csak elélvezek azt jóvan semmi extra.

Persze ez nem zárja ki azt hogy szinlelt mert ém akárhányszor elélvezek intenzitástól függetlenül elönt a cunami

2017. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is változó, van hogy utána még percekeig remegek, meg olyan is hogy oké elmentwm kész. És semmi extra. (Ez főleg ha maszturbálok)

Szóval szerintem ne emészd magad.

2017. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, akik ezt változó dologként élik meg.

Pont pár hete 'tanultam' meg egy méllyebb orgazmust előhozni. Nyilván aki ezt nem tapasztalja annak nehéz elmagyarázni, de annyit tudok mondani, hogy nagyon sok fejben dől el a lánynak. Ha nincsen tényleg mélyen, legbelül ráhangolódva a dologra nem fog, vagy nem fog olyan nagyot élvezni.

Ez kapcsolatok elején normális, idő kell neki, hogy átadja magát neked és teljesen elengedje magát. Nem biztos, hogy színlelt, 'felszínes' orgazmusom nekem is viszonylag könnyen van.

Hozzáteszem a 'felszínes' orgazmus sem rossz, sőt... csak más.

20/L

2017. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak csiklói orgazmusom van és még az is többféle.
2017. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!