Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség a nagyon-nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a nagyon-nagyon erős szexuális vonzalom, és a szerelem között?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális = dugni akarsz csak

Szerelem = nem csak dugni akarsz

2017. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egy érzelmi zsákutca vagy, tudni fogod.
2017. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Értem, hogy a kérdező miért kérdezi ezt. Nagyon kicsi a különbség, viszont a szerelemben valódi társa vagy a másiknak, mindig bátosítod, ösztönzöd, dícséred is.
2017. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt az elsobennis reszem. A csajnolyan szinten vonzott hogy a tarsasagaban allt a bre, s minden erommel azon voltam hogy levarrjam.

Hetek kellettek hozza de meg volt. Amig nem volt meg, s epp nem lattam eszembe jutott de nem vesztem meg erte. Amikor megint talalkoztunk na akkor bekapcsolt a turbo es hajtottam.

Aztan szexeltunk ket esten at, megint kulon kerultunk hetekre s elmult a varazs.

Szoval az valami ilyesmi.

2017. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Szexuális vonzalom az, mikor arra már nem vágysz, hogy utána összebújjatok és szeretgessétek egymást, eltöltsetek egymással több időt a szexen kívül, vagy programokat szervezzetek. A szerelemben mindez általában megtalálható, és nyilván a szex sem mellékes. :) /L
2017. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy nő ismerősöm aki mindig mondja hogy nagyon vonzom és össze szoktunk járni a külsöm inponált neki nagyon mostani szerelmemnek a személyiségébe szerettem bele és ha velem van ugyérzem teljes vagyok ez a különbség
2017. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mások szerint tényleg "nagyon kicsi a különbség"? Szerintem ég és föld a kettő.
2017. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!