Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak akik voltak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak akik voltak már szűz lánnyal. Érezhető a különbség egy nem szűzhöz kepest?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ez miben nyilvánult meg? Vagy nem volt lényegi különbség?

2017. jan. 17. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Igaz én lány vagyok de gondolj bele egy nem szűz lánynak nem fáj és nem annyira körülményes a behatolás.
2017. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy érezhető. Egy szűz lány sokkal szemérmesebb, visszafogottabb, szendébb. Nyugtatgatni kell, finomabban kell vele bánni, el kell érni, hogy ellazuljon. 22/F
2017. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ket nagy maflas, oszt mindegyik szot fogad. Jani a gyikteleprol
2017. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Szűz lányt nem is merek dugni... Egyszer voltam szűzzel, alig mertem hozzáérni, a következőnél már jobb volt, akkor ő könyörgött, hogy feküdjek le vele. Élvezte az első szexét, csak én féltem közösülni. Ő is tudta, hogy be voltam tojva, de végül megnyugtatott, hogy nem volt semmi. Hihetetlenül gyengéd voltam, s szűzként is baromira élvezte. Aztán később igazi nimfomániást csináltam belőle. Jó csaj volt, de aztán megcsalt. Az én első szexem egy nálam 6 évvel idősebb nő volt, szeretett tanítónő lenni, hobbija volt a szűztelenítés, két barátomnak is ő vette el, mikor még kamaszok voltunk.
2017. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyes, biztos vagy te ebben? Nem vagyok szüz jo ideje, az esetek 95%-ban mégis elég nehezen megy be (pedig tocsogok), és az elso pár lökés igencsak kellemetlen.


Kérdezo, ez lányfüggö, de a szüzeknek általában fáj, kevésbé merik/tudják elengedni magukat, félénkebbek lehetnek, stb.

2017. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!