Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan ennyire nehez normali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire nehez normalis szeretot talalni?

Figyelt kérdés

Alapveto kriterium h egyedulallo legyen

(ennek technikai oka van leven aki hazas annak keves az ideje)

Normalis gondolkodas, intelligens, magas szexualis kultura, nyitotsag, turelem! Talan ez utobbi a legfontosabb

Mivel meg kellene kisse ismerni mielott oda kerul a sor


Vagy ezek tulzo elvarasok lennenek ?


2017. jún. 17. 06:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha 43 vagy , akkor lehet vannak / van gyereked is. Gondoltam a leírásodból, hogy többet is akarsz nem csak szexet. Nehéz, mert tényleg ennyi energiát belefeccölni már inkább állandó partnert keress. Így nem mennék bele én sem, amiket leírtál, mert úgy érezném, hogy komoly kapcsolatot akarsz inkább, mint csak azt, hogy érezzük egymást jól. 37F
2017. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nomost szerintem jó lenne, ha felállítanál bizonyos prioritásokat, mert ez így tényleg "álomférfi".

Aminek a legelső tulajdonsága pont az, hogy nincs.


Tehát kezdjük a "kályhától" a dolgot! Milyen legyen a személy?

1. Létezzen (ez a legfontosabb, ugye)

2. Férfi legyen (naná!)

3. Szabad legyen.

4. Találjon téged vonzónak! (nem sokra megyünk az álompasival, ha be se jössz neki)

5. 6. 7. 8. ... a többi listaelemet rád bízom. De úgy igyekezz kitölteni, hogy minden egyes pont szűkíti a lehetőségeidet! Tehát könnyen ott találhatod magad, hogy az 1. pontnál már el is buktál! (ilyenkor sincs baj - a legutolsó listaelemet törölni kell, amíg nem jelenik meg a halmazban legalább egy fickó. Nna, ő ugyan nem lesz az "álompasi", csak az általad éppen elérhető legjobb választás. Vagyis akit úgy hívunk, hogy "az Igazi").


Hajrá!

2017. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

mint írtam valahol a kapcsolat és a szexpajti között


nem akarok összeköltözni vele de többet szeretnék mint, hogy összejárunk csak szexelni

valami olyan hogy találkozunk heti 1-2x, egy mozi vagy 1-2órás program majd irány az ágy

2017. jún. 17. 12:10
 14/18 A kérdező kommentje:

kedves 12-es

nem akarok "álom pasit"

bőven elég amit felsoroltam


mivel alapjaiban szexuális a kapcsolat így talán első helyen a nyitottság és a magas szexuális kultúra lenne

ez persze feltételeit h megfelelően intelligens is!

egy buta embernek nincs szexuális kultúrája !


mint írtam az egyedülállóság inkább technikai okok miatt, egy házas embernek vannak otthon kötelességei, családja ... nem ér rá bármikor, nem lehet hétvégén, komolyan szervezni kell az időt, hazudni etc.

ezt nem várhatom el a másiktól ugyebár?


a türelem azért fontos mert egy ilyen viszonyban nem lehet sülve-föve együtt lenni, ergo várni kell a másikra, nem akarja most azonnal, ahogy én is türelemmel kivárom a megfelelő időt,

2017. jún. 17. 12:20
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszólni, mert ez a te listád. De mi van, ha olyat szórsz ki ez alapján, aki minden pontodnak megfelelne, de nyitott HÁZASSÁGBAN él? Tehát nyugodtan kapcsolatba léphetne veled, max. nem tudnád őt csak úgy "leakasztani a fogasról", amikor kedved tartja. (Ez egyébként a szabadokra is érvényes: nekik is van saját életük, ugye...)


Szóval mondom: fontossági sorrend! (akkor is, ha MINDET meg tudnád indokolni valamivel. Itt ugyanis minden elem lehetőség-veszteségnek számít.)

2017. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha neked vannak ilyen követelményeid ez ugyanúgy visszafelé is elvárt természetesen. Nekem egy ilyen esetben az első, hogy nekem bejöjjön az illető innen nincs is 2. lépés, ha nem jön be nem érdekel. Ha bejön nem egyből az ágyba rontunk, de tisztázzuk a dolgokat ki, mit akar. Megismerjük egymást és ha közös nevezőre tudunk jutni, akkor jöhet a "teszt kör" . Ha ez is rendben van, akkor tényleg tisztázzuk, hogy mik a szabályok egymás magánszféráját békén hagyjuk , nem zaklatjuk a másikat úgy, hogy neki terhes legyen és a legfőbb, hogy nem lépünk túl a szexen! Így heti 2-3 alkalom simán kivitelezhető, amit meg lehet beszélni. Egy-egy baráti kávézás, séta még belefér, de az olyan szinten, hogy csak baráti.
2017. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

15.

A szabadot sem lehet barmikor leakasztani ! A nyitott kapcsolatra...az max akkor ha nem csak a pasi fejeben letezik! Vagyis nem az az elkepzelese h a feleseg hata mogott el nyitott kapcsolatban. Mint oly sok ferfi gondolja.

En sem vagyok leakaszthato barmikor, igy ez nem elvaras. Minden esetben a talakozo elott egyeztetni kell ez a normalis, es az is ha kozbe jon valami akkor szolok.

Ehhez kell az intelligencia am! :-)


16.

Nalam minden szabaly rugalmas! Nem tesztelgetem a masikat !!! leven az elso szex alt nem a legjobb. A jo szex ideje a megismeressel jon el! Mikor pontosan tudod mire mit reagal, mit hozol ki belole ... Es sorolhatnam.

Mert h az alatalam elvart dolgok kozott a szexualis intelligencia is szerepel! Abba nem fer bele a tesztelgetese a masiknak!

Most irjam azt h ha tesztelgetnem h alanyokat h milyen lenne az elso szex hat a 99%-a kiesne ?

2017. jún. 17. 17:44
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj ezzel, hogy azt érezni abból is ahogy írsz, hogy nem valami spontán dolog, hanem te tudod mi kell és olyannak kell lenni. Meg kicsit azt is érezni, hogy nem engednéd szabadra a másikat. Egy ilyen meg talán erről szólva lehetne jó, tényleg mint egy barátság. Ahol nincs ilyen, hogy szemrehányok(lol), mert nem ér rá. Mert megvan a saját élete és kitudja épp merre viszi. Attól barátság, hogy kedveljük egymást és ha épp kedvünk van akkor csinálunk dolgokat.


Szóval én ezt tanácsolnám. Legyél kicsit lazább.

2017. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!