Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy teljesen normális kérdést...

Egy teljesen normális kérdést szeretnék feltenni és tényleg komolyan érdekel, hogy ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok. Heti 4x végzek súlyzós edzést tényleg nagy súlyokkal!! És 2x HIIT edzést. Kajám teljesen rendben. Nemrég kaptam ajándékba egy tényleg jó minőségű mérleget ami zsírt/izmot stb mér. Na most azt látom rajta mikor ráállok néha néha,hogy csökken a súlyom ( téli takaró réteg de nagyon minimális) de a testzsírom nő az izomtömeg pedig csökken!!! Fehérjét eleget viszek be ez biztos. Egyszerűen nem értem!! Miért az izmaim csökkenek és zsír nő mikor fogyok. Teljesen felidegesített!!

2017. ápr. 8. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na most ha azt kizárjuk, hogy sz@r a mérleg (ami azért esélyes),akkor lehet hogy sok az edzés.
2017. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húúú erre nem is gondoltam !! Pedig van rá esély. Heti 1 pihinap és ha edzek akkor nagyon kimaxolom. Nagyon szépen köszönöm a választ!!!!!
2017. ápr. 8. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Azok a mérlegek szart se érnek, próbáld csak ki, állj rá, aztán igyál meg 1-2 pohár vizet és állj rá újra kicsit később, más %-at fog mutatni. Tükröt nézd.
2017. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kiváltanám a HIIT-et heti 3 aerobra vagy ha marad a HIIT,akkor kevesebb súlyzós edzés csinálnék.
2017. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!! Sokat segítettetek!!😘😘
2017. ápr. 8. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
na most nekem is van egy ilyen csuda jo merlegem. szart sem er. :D naponta mas zsir% mutat szoval max a kilokat hiszem el neki, de legjobb a centi.
2017. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!