Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális, ha 16...

Mennyire normális, ha 16 évesen nem tudom feltenni a tampont?

Figyelt kérdés
Nyugodtan nevethettek, de azt se tudom, hogy kezdjek hozzá:D
2015. ápr. 14. 13:25
 1/8 anonim válasza:
jesszus.. [link]
2015. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Használj betétet.

Nem kötelező bedugaszolnod magad.

2015. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én 17 éves voltam mikor először próbálkoztam :)

- csomagold ki a tampont

- madzagját picit rángasd meg, hogy nem-e jön ki könnyen belőle (nehogy ne tudd kihúzni utána, mert akkor jön ki belőle a zsinór)

- vagy enyhén guggoló helyzet, vagy egyik lábad tedd fel valamire kicsit

- tampont úgy fogd meg, hogy a mutatóujjad legyen a végénél, tehát fel tudd tolni

- addig kell tolni, míg minimum 1 ujjperced is bent van, mert akkor lesz kényelmes, amúgy nyomni fog... :)

- lassan nyomd először, hogy érezd merre is kell tolnod, ha pici fájdalmat érzel, próbáld más irányba, - pár alkalom után belejössz és simán fogod használni :)


- ha kényelmetlen akkor annyi a gond, hogy nem toltad fel eléggé, következő alkalommal feljebb tedd! :)


sok sikert! :)

2015. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm!

Második: van olyan helyzet, amikor már jó lenne, ha fel tudnám tenni:)

2015. ápr. 14. 13:33
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm harmadik!:))
2015. ápr. 14. 13:33
 6/8 Trafó1 ***** válasza:
57%
Ha fiú vagy akkor teljesen normális.
2015. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne... nekem 25 éves koromig - míg le nem feküdtem a párommal - nem sikerült. :/
2015. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van a tampon dobozában egy használati utasítás, azt olvasd el. Igazából nagyon egyszerű, de elsőre bonyolultnak tűnik. Arra figyelj, hogy egy tisztasági betétet akkor is tegyél be, ha feltetted a tampont, mert ha egy kicsit kifolyik mellette (ha rossz szögben tetted fel), akkor ne ázz át tőle (vagy ha már megtelt, de csak pl fél óra múlva lesz lehetőséged cserélni).

Nekem amúgy csak azután sikerült feltenni, hogy elvesztettem a szüzességemet, előtte túl szűk voltam.

2015. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!