Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Normáális, hogy nem tudok...

Normáális, hogy nem tudok feltenni 1 db olyan kérdést sem, amiről tudom, hogy nem normális, sőt, tudom a választ és mindenki válaszát?

Figyelt kérdés
Mert feltennék egy kérdést, amire úgyis tudom a választ, és azt, hogy nem normális, de normális, hogy nem tudok feltenni? Ti mit tennétek? Fel. Mármint kérdést.

#nem normális #normáális
2013. jún. 6. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy minek tesznek fel ide ilyen retardált kérdéseket mint ez... :(
2013. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 1-es, halálra röhögtem magam az eget-verő humorérzékeden. Te egyike vagy azon zseniknek, aki tud ilyen kérdéseket feltenni, látom.
2013. jún. 7. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:

az nem normális, hogy a kérdésed normális, a kérdésedre meg tudják a normális választ, de nem válaszolják meg, mert nem normális, ahogy feltetted, ugyanis a normális kérdés normálisan van megadva és ezzel a nem normális kérdésre a normális válaszolók nem tudnak normálisan reagálni.

Igen, röviden ennyi.

2013. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, bümi. Köszönöm, nagyon-nagyon sokat segítettél.
2013. okt. 10. 00:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!