Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért alap a sperma lenyelése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alap a sperma lenyelése?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 12:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

sára02:

Te 15 évesen miért írkálsz ide a 18+-os kategóriába ilyeneket? XD

2017. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy rossz, viszont nem ennivaló.Attól még szeretheti az ember a másikat, hogy nem nyeli le.Továbbra sem értem, miért lenne alap a szexben.Lássuk be, nyelés szempontjából nem túl finom és gusztusos dolog mindenki számára, hogy alappá váljon.

Sárika meg szokás szerint mindent megtesz, hogy valaki megdugja 15 évesen.Csodálkoztam volna, ha pont ő nem nyeli le.😃

2017. jún. 16. 15:38
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Ha mar a szadban van, akkor minek kopkodnel, mint valami taho? Szerintem a kopkodes gusztustalan.
2017. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13

Vállalom inkább a tahóságot.A válaszod viszont még mindig nem indokolja, miért is alap.Nyeld le egyébként nyugodtan, ha attól érzed magad kevésbbé tahónak.😊

2017. jún. 16. 16:54
 15/21 anonim ***** válasza:

Én nem várom el a lánytól, hogy lenyelje. De szerintem, ha már a szájával orgazmust vált ki, és beleélveznek, a legtöbben úgy gondolják, hogy udvariatlanság lenne, nem esne jól a másik félnek, ha kiköpnék.


(amúgy kérdező, ha már ki akarod köpni, az rendben van, ha kiiszom a szádból? :3)

2017. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15#

Hmmm :D

2017. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

15-s, tehát udvariasságból kéne lenyelni?Úristen...

Na, de akkor a másik fél is legyen udvarias és elnéző, ha összehányom.

2017. jún. 28. 04:35
 18/21 anonim ***** válasza:

Mondom, nem muszáj lenyelni.

És egyedül te voltál az, aki ezt állította (és nem értette senki).

Ha valaki nem akar megtenni valamit, akkor sem teszi meg, ha törvény kötelezi rá. Ha nem akarod lenyelni, nem nyeled le. Ennyi.

2017. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én sem köpködök ha kinyalom a muffot.
2018. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#18


Nem állítottam, csak megkérdeztem az itteni válaszok alapján.Elég sok kérdés alatt írják ezen az oldalon, hogy alap a lenyelés.Erre szerettem volna válaszokat kapni, hogy miért?


#19


Te döntésed, hogy nyelsz vagy köpsz.De ez az alap, ez nagyon frusztráló...egyáltalán nem alap a nyelés.Nem étkezésről beszélünk, ráadásként az ételekből is csinálni azt eszi, nyeli az ember, amit szeret.

2018. jan. 31. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!