Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Elnezest mindenkitol, ekezet nelkul irok mert gyorsabb. Szoval. Tegyuk fel, hogy egy jo szex utan a sajat hasatokra elveztek, a lany ezt lenyalja majd felcsuszik es csokolozas kozben a ti szatokban kot ki a sajat spermatok. Nem tudom igy mennyire ertheto :D de ti erre mit lepnetek?

2017. jún. 3. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
8%
Nemtetszésemet fejezném ki! Nyelje le szépen, egy korty víz, és visszatérhetünk a dologra.
2017. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha megosztanánk egymással és nem csak én nyelném le az egészet, akkor tetszene ;)
2017. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
15%
Nekem volt már, hogy megkaptam a csajtól, mikor beleélveztem a szájába és egyből smárolni akart és visszautasítottam. "Mit finnyáskodsz a te gyerekeid!" az lehet, hogy az enyémek, de nem férfinak való az az anyag :D
2017. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám.
2017. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen, ugy gondoltam, hogy nem csak a pasi szajaban marad hanem a lanyeban is :D Miert van ez, hogy ennyire "undorodtok" a sajat spermatoktol? Tuti kostoltatok mar, en mondjuk ha egy pasi megujjaz siman lenyalnam utana az ujjait ha kerne :D
2017. jún. 3. 12:09
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nyomik undorodnak a saját spermájuk ízétől. 😀
2017. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Mivanveletek? ***** válasza:
Én tuti megkérnélek,hogy nyald le az ujjaimat mert izgatna..És mivel téged is izgatna a "spermás" csok,így én is megtennem neked..😉
2017. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%
És, mondjuk ahhoz mit szólnál, ha rácsapná a pasi a talpaidra, lábujjakra, lenyalná róla majd így nyalná ki mindenedet odalent, aztán smaci?! 😀
2017. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

Nekem volt olyan barátnőm akinek miután a szájába élveztem, odajött a számhoz és amolyan "tiéd, nesze neked is" bosszúból megcsókolt :) Imádtam :)


Kis vadcica volt :)

2017. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Es nem volt fura?:D orommel fogadtatok?:D
2017. jún. 3. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!