Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Elnezest mindenkitol, ekezet nelkul irok mert gyorsabb. Szoval. Tegyuk fel, hogy egy jo szex utan a sajat hasatokra elveztek, a lany ezt lenyalja majd felcsuszik es csokolozas kozben a ti szatokban kot ki a sajat spermatok. Nem tudom igy mennyire ertheto :D de ti erre mit lepnetek?

2017. jún. 3. 11:46
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Hat ugy gondoltam, hogy a lany csinalja :D mi szoktuk ugy, hogy en csinalom neki es a hasara elvez mert nekem nincs mindig olyan kedvem, hogy magamra engedjem:) de most nem is ez volt a kerdes :D
2017. jún. 7. 09:49
 22/28 anonim ***** válasza:
Hát nem tetszene. Eleve, nem élveznék a hasamra. Ha meg lenyalja, akkor nyelje is le. Én nem akarom, ha meg ő se, akkor ne nyalja fel.
2017. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Es az izgatna valakit, ha a lany lenyalnama hasarol es utana lenyeli? Utana engednetek a smacit?
2017. jún. 7. 21:27
 24/28 anonim ***** válasza:
Kamu. Mert szex végén soha nem fogok a hasamra élvezni!
2017. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Es ettol miert lenne kamu?:D azert kerdezem, mert en mivel nem szedek tabit nem szoktam megengedni, hogy bennem menjen el ezert altalaban vagy a hasara elvez vagy az en hasamra/hatamra es erdekelne, hogy hogy ha lenyalnam/nyelnem utana engedne-e barki is a smacit:)
2017. jún. 12. 16:01
 26/28 anonim ***** válasza:
Aaaa imádnám.
2017. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én engedném, ez tök alap dolog nekem. :) Sőt, izgi is. :)
2017. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Eléggé fura lenne. Egy kis büntit járna a csajszinak érte azért. ;)
2017. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!