Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek/Nők segitségét kérném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Nők segitségét kérném hogyan nyeljem le a párom összes spermáját?

Figyelt kérdés
Nők/Lányok segitségét kérném.24-éves Nő vagyok és 2-férfi volt az életemben eddig. Az exemet 4-év alatt kb 2-3 alkalommal elégitettem ki orálisan végig 1-alkalommal nyeltem belőle az ő kérésére de soha többé nem csináltam bárhogy is szerette volna. A jelenlegi párommal 3-éve vagyunk együtt és első perctől a számba élvezz és nem zavar, sőt kifejezetten izgatónak tartom. De hiába is szeretném nem tudom lenyelni neki az összes spermáját. Csak nyelek belőle az első spiccelésnél de utána nem tudom neki nyelni és közben még szopizni is. De ammikor már összegyül a számba már nem megy a nyelés igy zsepibe köpöm. Szeretném a segitségeiteket kérni mi a taktikája annak hogy végig tudjam szopizni a szerelmem és ne gyüljön össze a számba? Hozzá teszem nem ő kéri tőlem hanem én szeretném neki ilyen formában. Mert számomra izgató lett vele. Jó íze van és semmi undor nincs az ondójától

2017. jún. 3. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyelsz egy nagyot mintha kedvenc italodból kortyolgatnál. Nem hiszem hogy olyan töménytelen mennyiség zúdul a szádba, hogy orrodon szádon jön kifelé.
2017. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Mondd,hogy Á
2017. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bele kell jönni a dologba. Egyszerűen nyelj egy nagyot, mikor már bent van a szádban, mást nem nagyon tudsz vele csinálni. /L
2017. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 Ha hyperspermiás, akkor simán lehet, hogy majdnem egy csészényi mennyiség jön ki.
2017. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4es...1es vagyok.

Akkor úgy tegye fel a kérdést.

Na..de akkor gyüjtsék egy bögrébe és úgy igya meg. Mint egy bögre tejet pl... de szerintem itt nem az a helyzet

2017. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Sokan azt sem tudják, mi az a hyperspermia. :D Mondjuk én is csak onnan tudom, mert nekem is kifejezetten sok ejakulátumom van, és egyszer utánaolvastam, hogy van-e neve ennek.
2017. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmiről nincs szó.Átlagos mennyiségű spermája van, de az első kilővése után meg áll a tudomány nála. :(
2017. jún. 3. 19:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmiről nincs szó.Átlagos mennyiségű spermája van, de az első kilővése után meg áll a tudomány nálam :(
2017. jún. 3. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az első után már zselésebb az anyag és azért nem tudod lenyelni???

Vagy...ha nem megy akkor nem kell erőltetni. Örüljön hogy oda élvezhet

2017. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem zselésebb.és nem a párom erőltetti,hanem én szeretném neki végig úgy csinálni. Ő örül ennek is.
2017. jún. 3. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!