Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek/Nők segitségét kérném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Nők segitségét kérném hogyan nyeljem le a párom összes spermáját?

Figyelt kérdés
Nők/Lányok segitségét kérném.24-éves Nő vagyok és 2-férfi volt az életemben eddig. Az exemet 4-év alatt kb 2-3 alkalommal elégitettem ki orálisan végig 1-alkalommal nyeltem belőle az ő kérésére de soha többé nem csináltam bárhogy is szerette volna. A jelenlegi párommal 3-éve vagyunk együtt és első perctől a számba élvezz és nem zavar, sőt kifejezetten izgatónak tartom. De hiába is szeretném nem tudom lenyelni neki az összes spermáját. Csak nyelek belőle az első spiccelésnél de utána nem tudom neki nyelni és közben még szopizni is. De ammikor már összegyül a számba már nem megy a nyelés igy zsepibe köpöm. Szeretném a segitségeiteket kérni mi a taktikája annak hogy végig tudjam szopizni a szerelmem és ne gyüljön össze a számba? Hozzá teszem nem ő kéri tőlem hanem én szeretném neki ilyen formában. Mert számomra izgató lett vele. Jó íze van és semmi undor nincs az ondójától

2017. jún. 3. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
44%
Nekem erre egy dolog vált be. Az első ejakulációt nem szoktam a számba engedni, az a testemre megy, a második vagy harmadik menet végén, attól függ mennyi időt vagyunk együtt, már jöhet szájba, mert kevesebb az anyag, s azzal semmi gondom nincs. Nálunk ez nagyon jól működik. :) N/34
2017. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!