Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok milyen volt az első?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok milyen volt az első?

Figyelt kérdés

Leírnátok milyen volt az eslő szexuális alkalmatok? Barátommal most tervezzuk az elso szexet. Ti hogy éltétek meg?

18l


2017. jún. 15. 22:18
 1/5 Ramone ***** válasza:
100%

Ettünk ittunk aztán ruha le és dugtunk

Nem volt az a amcsi filmekböl megszokott szuper érzés mert bènáztunk meg kinunkba nevettünk aztán gyorsan elsültem és kezdtük elölről... Semmi extra ... Kicsit túl van értékelve ez az egész

2017. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Orultseg123 ***** válasza:
94%

Nem fajt egyalatalan.

De nem is elveztem, lehet velem volt a baj.

17l

2017. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nála aludtam a lánynál ugy kezdtük hogy masziroztam a hátát de hamar rátértam a fenekére nagyon élveztem:) mondogattam neki milyen szép segge van meg rátettem az arcom is xd utánna lekapcsoltuk a villanyt és szemből tapogatóztam tettem is a dolgom :D fél ora masszás után kő kemény volt xd de annyira izgultam hogy képtelen voltam elsülni igy 40 perc után ( végig felül voltam) kiverte nekem xd de nagyon jo volt szerintem neki is mert nagyon hangossan vette a levegőt =)))22f 19 évesen volt én végkimerülés határán voltam xd
2017. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten szűzek voltunk,nem volt annyira jó,mert nagyon fájt.Viszont mikor elvettem a második barátomnak az nagyon jó volt,mindketten el tudtunk menni. 19l
2017. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

19 éves voltam. Szar volt. Nem fájt de nem is élveztem. Kb 2 perc utàn elélvezett a pasi, aztàn felkelt, elkezdett öltözni és közben szakított velem, mert hogy csak lefektetni akart. Erre gyúrt végig, 4 hónapig, amíg " egy pàr voltunk". Képes volt azt is kamuzni, hogy szeret. Bevallotta azt is, hogy több szűz lànnyal megcsinàlta ugyanezt előttem, és persze végig csalt is màs csajokkal.


Ez elèggé megalapozta a későbbi viszonyomat a férfiakhoz. Nagyon nehezen alakult ki bennem bizalom azok felé akik közeledtek. A legtöbb kapcsolatom ezért sem tartott tovàbb pàr hétnél.

2017. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!