Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Első együttlétnél ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Első együttlétnél ti elélveztetek?

Figyelt kérdés
Nem amikor ti veszítettétek el, hanem amikor ti vettétek el egy lánynak a szűzességét.

2017. jún. 15. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

17:04 válaszoló

És vajon ki bízna egy olyan partnerben, aki színleli az orgazmust és rejtegeti az óvszer "tartalmát"? Vica versa...

2017. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: Nem rejtegettem :-P Egyszerűen diszkréten megoldottam magam az eltüntetését, de mivel senki nem kérte, hogy látni szeretné, ezért ez nem rejtegetés. Azt meg nem tudta az akivel csináltam, hogy színlelem ;-) Így nem ingott meg a bizalom :-P Bár ez annyira logikus, hogy nem is értem miért kérdezted meg :-P :-D
2017. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy te beszélsz logikáról meg generációs különbségekről, amikor nyilvánvalóan benned van a hiba. Amit csinálsz, az nem természetes. Azt meg külön nem értem, hogy milyen jogon feltételezed egyes válaszolókról, hogy a koruk miatt butábbak mint te. Senki nem említette a korát, lehet te csak egy tini vagy, mi pedig mind 40 felett. Nem gondolod?
2017. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hm, ez meglehetősen fura.

Az én barátnőmnek annyira fájt, hogy kb. 2 perc után abba kellett hagynunk, orgazmus még csak a levegőben sem volt.

2017. jún. 15. 18:44
 15/15 anonim ***** válasza:

#13:

Messze nem úgy van, ahogy gondolod :-)

1., Feltételezed, hogy bennem van a hiba, holott nem tudsz okokat, előítéletes vagy :-P

2., Sehol senkit nem butáztam, nem értem, honnan vetted, hogy a generációs különbséggel erre céloztam, gondolom az előítéleted miatt :-P

3., Tudod felnőtt emberek nem vizslatják együtt a használt óvszert :-D Valóban fiatalon, kicsit még tapasztalatlanul, amikor izgul az ember lehet ez felmerül és "nézzük meg", "biztos nincs baj", stb. ... Világ életemben óvszerrel védekeztem és volt pár tucat partnerem (nem, nem a putriból :-P ) és senki nem igényelte, hogy leellenőrizze szex után.

4., Én tudom hány éves vagyok: negyven feletti ;-)


Tovább nem offolnám a kérdést, ha annyira izgatja a fantáziád, hogy miért történik meg ilyesmi egy férfi részéről, írj rám és elmesélem egy levélben.

2017. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!